درباره ما

حفاظت، امنیت را می آورد و امنیت، زمینه آرامش را فراهم می نماید. ما در آتادر، ایجاد آرامش برای شما را وظیفه خود می دانیم. در این راستا دانش و تکنولوژی روز دنیا را به خدمت گرفته ایم تا با بهره بردن از بهترین نیروی متخصص در کنار مرغوبترین مواد اولیه (متریال) به حفاظت از اموال و دارایی شما بپردازیم.

0
مشتری راضی
0
متخصص
0 +
سال سابقه
0 +
استان تحت پوشش
0
مشتری راضی
0
متخصص
0 +
سال سابقه
0 +
استان

به آتادر خوش آمدید

به آتادر خوش آمدید

طی بیش از 1000 روزی که از فعالیت مجموعه آتادر می گذرد تاکنون پروژه های بسیاری اعم از تامین تجهیزات حفاظتی از قبیل انواع دوربین مداربسته، انواع راهبند و انواع درب های اتوماتیک و اجرای پروژهای متعدد در زمینه حفاظت محیطی منازل، فروشگاه ها، کارخانجات و انبارها نموده ایم و به رضایت مشتریان خود  افتخار می کنیم.

در آتادر برای ارائه مناسبترین خدمات به مشتری، ابتدا نیاز او را شناسایی نموده و بعد بهترین راهکار را از لحاظ هزینه، کیفیت و سعت پیاده سازی پیشنهاد می دهیم. پس از فروش تجهیزات یا اجرای پروژه ها، تازه کار ما آغاز شده و با ارائه راهنمایی و آموزش شرایط استفاده حداکثری از امکانات فراهم شده را برای مشتریانمان فراهم می آوریم.

خدمات پس از فروش در آتادر، عامل موفقیت و مهمترین شاخص در رضایت مشتریان است که تاکنون توانسته امکان رشد روزافزون خدمات و فعالیت های آتادر را فراهم آورد. مجموعه جوان و پر تلاش آتادر با کسب دانش روز در زمینه حفاظت محیطی و بررسی بروز بازار و محصولات این حوزه، چهار ارزش زیر را برای کلیه ی ارکان خود در نظر گرفته است.

  • ارائه خدمات سريع با کمیت و کیفیت بالا
  • ارائه برندهای معتبر محصولات
  • ارائه خدمات با بهترین قیمت
  • ایجاد آرامش و رضايت ذينفعان