Edit

استاندارد محصولات شرکت فک

اعتماد کردن به یک وسیله در دنیای امروز جز کارهای سخت می‌باشد. یکی از مسائلی که باعث اعتماد به یک برند می‌شود استاندارد است. شرکت فک یکی از بزرگترین تولید کننده‌های حوزه امنیت و سیستم‌های امنیتی به شمار می‌آید که توانسته با سالها تلاش به استانداردهای کافی برای جلب مشتری برسد.

امنیت مهمترین نیاز جامعه بشری است و در همه عصرها هر جامعه از هر گونه تلاش برای برقراری این نیاز دریغ نکرده اند. امروزه امنیت با تجهیزات نظارتی و امنیتی برقرار می‌شود و انتخاب محصولات مناسب جز دغدغه افراد به حساب می‌آید.

این تجهیزات مانند راهبند، بولارد، درب اتوماتیک و …. مانند تمامی‌ ابزار دیگر استاندارد‌های خاصی دارد که اعتماد افراد را جلب می‌کند.

 

شرکت فک:

کمپانی فک ایتالیا بیش از نیم قرن است که پیشتاز در صنعت تولید و فروش تجهیزات اتوماتیک در جهان به شمار می‌آید. این شرکت در طول سالهای متمادی موفق شده است سه اصل اولیه کارآیی، قابلیت اطمینان و قیمت مناسب را رعایت کرده و در زمینه تکنولوژی‌های نوین و روش‌های تولید پیشرفته همواره پیشتاز بوده است. این شرکت در 4 زیر مجموعه کلی درب‌های اتوماتیک پارکینگی، درب‌های اتوماتیک شیشه ای، راهبند‌های اتوماتیک و راهبند‌های ستونی تقسیم کرد.

کیفیت محصولات فک

شرکت فک با ارائه محصولاتش در بیش از 50 کشور دنیاف بازار جهانی را در اختیار خود دارد و در ایران نیز مشتریان خود را پیدا کرده است. این حد از توسعه فقط با ارائه محصولات با کیفیت و با استانداردهای جهانی امکان پذیر است.  در ادامه این مقاله برخی از مهمترین استاندارد‌های محصولات کمپانی فک را بررسی می‌کنیم.

 UNI EN ISO 9001:2008 (مدیریت، کیفیت و ارتقا تکنولوژی)

رعایت تمامی ‌شرایط لازم  به منظور کنترل و مدیریت تولید طی سالها تلاش پشت هم در کمپانی فک منجر به تولید محصول با بالاترین کیفیت و استفاده از جدیدترین تکنولوژی و رضایت مشتری منجر به دریافت استاندارد  UNI EN ISO 9001:2008شده است.

 

(ASTM F2656-07 (M30 & M50 (بالاترین سطح مقاومت در تصادف و حملات انتحاری با وسیله نقلیه)

استحکام و مقاومت محصولات فک یکی از ویژگی‌های برجسته این شرکت ایتالیایی می‌باشد. با آزمایش‌های انجام شده بر روی راهبند ستونی شرکت فک، این راهبند به عنوان بهترین بولارد برای مقابله با عملیات تروریستی و خرابکارنه در دنیا معرفی شده است.

 

NEMKO

این استاندارد مخصوص درب‌های اتوماتیک شیشه ای می‌باشد. این استاندارد نشان می‌دهد که هر محصول که از این استاندارد برخوردار باشد تا چند میلیون بار نیاز به سرویس ندارد. درب اتوماتیک شیشه ای فک و راهبند اتوماتیک این شرکت مفتخر به دریافت این استاندارد هستند.

UL/CSA

این استاندارد از الزامات فروش تجهیزات الکترونیکی در آمریکا می‌باشد. محصولات مربوط به درب می‌بایست این استاندارد را کسب کرده تا امکان فروش را در کشور آمریکا بدست آورند. استاندارد UL  و CSA  در زمینه مقاومت تجهیزات الکتورنیکی به ویژه مقاومت در برابر آتش و شوک‌های الکتریکی می‌باشد.

EN 16005 by TUV

تمامی محصولات فک در زمینه درب اتوماتیک، راهبند، بولارد و غیره موفق به دریافت این استاندارد شده اند. این استاندارد را شرکتTUV  آلمان ارائه کرده و نشان دهنده این است که در طراحی و ساخت محصول تمامی نکات لازم برای تولید یک محصول ایمن و بی خطر برای انسان و محیط زیست رعایت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.