Edit

آموزش انتقال تصویر در مرورگر فایرفاکس

مسئله انتقال تصویر یکی از مهمترین اقدامات در زمان نصب دوربین مداربسته است به نحوی اگر این مرحله به درستی انجام نشود و شما تصویر دوربین ها را به مشتری نمایش ندهید قطعا با مشکلی بزرگ مواجه خواهید شد. معمولا افراد فعال در حوزه فروش و نصب دوربین های مداربسته DVR های بدون اسم که اصطلاحا به آنها No name  می گویند را به DVR های برند های معروف ترجیح می دهند و این دی وی آر های بدون نام معمولا با نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلور تنها کار می کنند و از آنجایی که شرکت پشتیبانی نیز برای آنها وجود ندارد که آپدیت های جدید ارائه دهد معمولا با سایر مرورگرها و نسخه های جدید اینترنت اکسپلور مشکل جدی دارند.

به همین دلیل ما در این مطلب از سایت آتادور بنا داریم به بررسی آموزش نحوه انتقال تصویر در مرورگر فایرفاکس بپردازیم. با ما همراه شوید تا به سادگی هر چه تمام تر انتقال تصویر در مرورگر موزیلا را انجام دهیم.

آموزش تصویری انتقال تصویر با مرورگر فایرفاکس

برای شروع کار ابتدا مرورگر فایرفاکس خود را باز نمائید و در قسمت افزونه ها نسبت به نصب افزونه IE Tab اقدام نمائید.

پس از دانلود کردن افزونه IE Tab  و نصب آن یک نوار ابزار به علاوه نوار ابزار اصلی در مرورگر شما دیده خواهد شد . که شما می توانید از نوار آدرس جدید همانند مرورگر اینترنت اکسپلور استفاده نمائید.

آموزش انتقال تصویر , انتقال تصویر در فایرفاکس , انتقال تصویر در موزیلا

برای انتقال تصاویر در مرورگر فایرفاکس آی پی دستگاه DVR را در نوار آدرس دومی که اضافه کرده ایم وارد نمائید. برای مثال اگر آدرس DVR شما http://127.10.5.127 باشد شما باید عینا همان را در نوار آدرس وارد نمائید و سپس گزینه اینتر را بزنید.

آموزش انتقال تصویر , انتقال تصویر در فایرفاکس , انتقال تصویر در موزیلا

در این مرحله شما وارد صفحه DVR خواهید شد و کافیست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمائید و به تصاویر دوربین های خود دسترسی پیدا نمائید .

آموزش انتقال تصویر , انتقال تصویر در فایرفاکس , انتقال تصویر در موزیلادرصورتی که پس از ورود به بخش مدیریت DVR همچنان تصاویر را مشاهده نمی کنید از قسمت Security در internet Option گزینه های دسترسی را enable یا اجازه دسترسی بدهید.

حالا با انجام اینکارها مشکل دسترسی شما به تصاویر dvr در مرورگر فایرفاکس براحتی حل شده است و شما می توانید تصاویر همه دوربین ها را بر روی لب تاپ و کامپیوتر شخصی خودتان به مشتری ارائه دهید .

پیش از این ما در مقاله آموزش انتقال تصاویر در مرورگر کروم به بررسی این موضوع پرداخته بودیم که به چه صورت می توان از تصاویر دی وی آر در مرورگر کروم استفاده کرد. در این آموزش هم بررسی انتقال تصویر در مرورگر فایرفاکس پرداختیم و امیدواریم دیگر در این زمینه با هیچ مشکلی روبرو نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.