انواع کرکره برقی

در سال های گذشته کرکره برقی اتوماتیک جای خود را به کرکره های دستی دادند . بالا و پایین آوردن روزانه کرکره های دستی مشکلاتی را برای صاحبان مغازه ها بوجود می آورد که این مشکلات با ظهور کرکره های برقی برطرف شد. در اینفوگرافیک انواع کرکره برقی به بررسی کاربرد های این کرکره پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

انواع موتور کرکره‌های برقی

ساید (side)

سنترال (central)

استوانه ای یا توبولار (tubular)

انواع کرکره برقی

خانگی : آلومینیومی است و با فوم پر می‌شود.استحکام کمتری نسبت به کرکره‌های پارکینگی دارند. تعادل ایمنی، عایق بودن و تنظیم نور را فراهم می‌کند.

پارکینگی : ایمنی و استحکام بالایی دارد. با نصب کرکره های برقی فضای بیشتری خواهید داشت و بدون نگرانی از برخورد درب با خودرو می‌توانید با فاصله کمی ‌از درب پارک کنید.

تجاری : دارای ایمنی بسیار بالایی است. کاربرد آن در مجتمع ها و فروشگاه‌هاست و انواع گوناگونی مانند کرکره پلی کربنات شفاف، رول گیتر، چهار سانتی،آکرول و …دارد.

پنجره : معمولا در خارج از ساختمان و جلوی پنجره نصب می‌شود به این دلیل که رول کرکره در قسمت بالایی آن بصورت یک استوانه افقی به سمت بیرون جمع می‌شود و فضا را اشغال می‌کند.

کارخانه و سوله : جایگزین درب های آهنی ریلی و لولایی است مشکل اشغال فضای زیاد در هنگام باز شدن درب های آهنی و خرابی لولا و یراق آن ها را حل نموده است.

مزایا کرکره‌های برقی

هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری دارند، نسبت به کرکره های آهنی و قدیمی

نصب راحت، ظاهری زیبا، قابل نصب در ابعاد دلخواه، کارکرد آسان

تنوع در جنس و رنگ تیغه ها که از زنگ زدن و پوسیده شدن آن جلوگیری می‌کند.

ضد سرقت و دارای ضریب امنیتی بالا

قابل استفاده حتی برای درب ورودی ساختمان، پنجره و بالکن

با استفاده از تیغه های فوم دار در کرکره های برقی آلودگی صوتی و اتلاف انرژی به شدت کاهش می‌یابد.

اینفوگرافیک انواع کرکره برقی

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*