باطری کرکره برقی

با پیشرفت تکنولوژی و رشد سریع فناوری‌ها نقش نیروی انسانی روز به روز کمتر می‌شود. یکی از مصادیق بارز این رشد را تقریبا در هر کجای کوچه و خیابان مشاهده می‌کنید. کرکره‌های برقی، که برروی درب مغازه‌ها، پارکینگ خانه‌ها و انواع درب و پنجره‌ها قابل مشاهده است.

اما حتی همین تکنولوژی‌ها و پیشرفت‌ها، نقص‌ها و بن‌بست‌هایی نیز دارند. قطعی برق یکی از این نقوص است که می‌تواند حتی یک کارخانه را هم برای مدتی هرچند کوتاه فلج کند. در این زمان باید به فکر چاره‌ای برای فعالیت‌های ضروری بود. در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها موتورهای برق به داد افراد می‌رسند، اما برای فعالیت‌های جزئی‌تری مانند باز و بسته کردن یک درب یا کرکره برقی، یک باطری هم کافیست تا انرژی لازم برای باز و بست درب را فراهم نماید تا در مواقع ضرورت و زمان قطعی برق باعث اتفاقات ناگواری نگردد.

پس ابتدا کمی اطلاعات اولیه از کرکره برقی در اختیار شما قرار می‌دهیم و سپس توضیحاتی اندک درباره باطری کرکره برقی که در مواقع نیاز به کمک شما می‌آید را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

باطری کرکره برقی

کرکره برقی:

کرکره برقی به دلیل شکل‌های مختلف و کارایی‌های متفاوت هم کاربرد امنیتی دارند و هم جلوه زیباتری به فروشگاه یا ساختمان می‌بخشند. کرکره برقی انواع متفاوتی دارد اما استفاده تجاری به علت امنیت بالا و ظاهری شکیل بسیار پراستفاده است.

مورد دیگر پرکاربرد آن درب‌‌های کرکره‌ای پارکینگی است که مزیت‌های آن بسیار است، از استحکام و امنیت بالا گرفته تا اشغال فضای بسیار کمتر به دلیل رول شدن آن به صورت یکجا، که باعث شده تا این محصول جای درب‌های بزرگ و سنگین آهنی را بگیرد.

امروزه یک مورد از مصارف کرکره برقی بر روی پنجره‌ها می‌باشد که خیلی بیشتر از گذشته آن را در سطح شهر مشاهده می‌کنید. امنیت بالا، زیبایی و مهم‌تر از آن‌ها جلوگیری از هدر رفت انرژی و همچنین جلوگیری از ورود صدا و گرد و خاک به داخل منزل نیز می‌شود.

مزیت‌های کرکره برقی:

اگر بخواهیم به اختصار تعدادی از مهم‌ترین مزایای کرکره برقی را نام ببریم می‌توان امنیت و زیبایی را در صدر این مزایا قرار داد. وزن کم، هزینه‌های پایین‌تر در نگهداری، شستشوی آسان و تنوع در رنگ و جنس و ابعاد نیز می‌توانند دلایل محکمی برای استفاده از کرکره‌ها باشند.

باطری کرکره برقی

باطری کرکره برقی:

باطری کرکره برقی همانطور که گفته شد در زمان قطع برق یا به هر دلیل خارج شدن موتور کرکره از مدار، به افراد کمک می‌کند تا بتوانند درب یا کرکره را باز و بسته کنند. البته این نکته را فراموش نکنید که اکثر موتورهای کرکره برقی دارای زنجیرهایی هستند تا در این مواقع مشابه، از آن همانند یک جرثقیل عمل کرده و درب توسط خود شخص باز و بسته می‌شود.

موتورهای ساید کرکره برقی به ۲ دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  • موتور ساید ‌DC که خود دارای باطری هستند و باطری روی برد آن‌ها قرار دارد و در زمان قطع جریان برق به صورت اتوماتیک از باطری تغذیه می‌کند.
  • موتور ساید AC که بر روی خود باطری ندارند اما می‌توان به صورت جداگانه از باطری استفاده کرده و آن را به موتور کرکره متصل نمایید تا در زمان نبود جریان الکتریسته از باطری جهت باز و بسته نمودن کرکره استفاده کند.

البته همانطور هم که قبل‌تر گفته شد اکثر موتورهای کرکره‌ای دارای زنجیر خلاص کن هستند که شما را در زمان نبود باطری کرکره برقی یاری می‌رسانند.

خرید باطری کرکره برقی

برای خرید باطری کرکره برقی که تحت عنوان ups کرکره برقی در بازار عرضه می شود می توانید با تماس با کارشناسان فروش آتادور لیست قیمت باطری کرکره برقی های موجود در بازار را دریافت نمائید.

همکاران فروش ما در آتادور در ساعات اداری پاسخگوی استعلام قیمت باطری کرکره برقی شما مشتریان عزیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *