جک پارکینگی ایرانی

استفاده از جک برقی درب در ایران از اواخر دهه هفتاد با شدت گرفتن ساخت و ساز آپارتمان ها بالا گرفت و در ابتدا کالایی لوکس به شمار می آمد و برای خانه هایی که با متریال گران قیمت ساخته می شد استفاده می گردید.

اما کم کم شرکت های زیادی شروع به واردات این جک ها از کشور های ایتالیا، آلمان، چین و .. کردند و فضای رقابتی موجود سبب شد این محصولات با قیمت مناسبی در بازار وجود داشته باشند و امروزه کمتر خانه ای را می توان یافت که از جک درب در آن استفاده نشده باشد.

شرکت های ایرانی در همه این سال ها وارد کننده یا مونتاژ کننده جک درب پارکینگ بودند تا اینکه بالارفتن قیمت ارز و تحریم های ناجوانمردانه بر علیه کشورمان سبب شد که برخی از قطعات به کشور وارد نشود یا اینکه برای واردکنندگان کالا صرفه اقتصادی نداشته باشد که با ارز گران قیمت و نوسانات شدید تلاشی در جهت واردات جک پارکینگی نمایند از همین رو برخی شرکت های ایرانی به صرافت افتادند تا با تکیه بر توان جوانان ایرانی تلاشی در جهت تولید جک پارکینگی ایرانی را آغاز نمایند.

کدام شرکت های ایرانی جک پارکینگی ایرانی را به بازار عرضه کرده اند ؟

سیماران : سیماران که یکی از شرکت های معروف در حوزه آیفون های تصویری و قفل های برقی است پس از سال ها همکاری با شرکت ایتالیایی پروتکو و عرضه جک پارکینگی ایتالیایی پروتکو در کشور در حال حاضر محصولات جک پارکینگی ایرانی با نام تجاری فراز را به بازار عرضه کرده است .

سوزوکی : سوزوکی را که همه ما به عنوان برند ماشین و موتور می شناسیم باید یکی دیگر از شرکت هایی دانست که دست به تولید جک پارکینگی ایرانی در ایران زده است . اگر چه سوزوکی شرکتی ژاپنی است ولی از سال 2010 بنا به تصمیمی که گرفته است می خواهد با استفاده از امکانات و توانمندی های بومی موجود در هر منطقه سهم خود را از بازار افزایش دهد.

دفتر مدیریت خاورمیانه سوزوکی از سال 1390 در ایران فرایند تولید درب بازکن و جک پارکینگی از سال 1390 زیر نظر دفتر مرکزی سنگاپور آغاز کرده است  و جک پارکینگی ایرانی تحت عنوان سوزوکی را در بازار عرضه کرده است.

جک پارکینگی ایرانی , جک پارکینگی ایرانی , خرید جک پارکینگی ایرانییال : یال یکی از شرکت هایی است که نیاز تولید محصولی ایرانی را درک کرده است و از سال 92 موفق شده است جک پارکینگ ایرانی صد در صد داخلی را ایجاد نماید و از سال 93 بعد از گذشت یکسال آزمون فنی و رعایت های استاندارد کافی محصول خودش را تحت عنوان برندهای یال، لنسر و پرایم به بازار عرضه کرده است.

تابا : شرکت تابا نیز در این حوزه فعالیت خود را آغاز کرده است و جک های پارکینگی تابا را به بازار معرفی کرده است که توانایی جا به جایی درب ها تا وزن 800 کیلوگرم را دارد.

جک پارکینگی ایرانی , جک پارکینگی ایرانی , خرید جک پارکینگی ایرانیواکرا : جک های واکرا با توجه به آنچه در سایت آن شرکت اعلام شده است با استفاده از تجارت 30 ساله آن شرکت طراحی و تولید شده است .

تولید جک پارکینگ ایرانی محدود به چند شرکت ذکر شده در بالا نمی باشد محصولات دیگری تحت عنوان کسری، یوتاب، سورنا، تکنما، سهند و … در بازار جک پارکینگ ایرانی یافت می شود.

برای آن که بهترین جک پارکینگی ایرانی را بتوانیم تشخیص بدهیم به شما توصیه می کنیم از نصاب های این حوزه راهنمایی بگیرید زیرا آنها با حجم بالایی از نصب از مشکلات احتمالی این جک ها به خوبی آگاهی دارند و راهنمایی دقیق تری می توانند به شما ارائه دهند.

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*