خرید کرکره برقی آتادر

خرید و قیمت انواع کرکره برقی در آتادر 

خرید کرکره برقی از آتادر با بهترین قیمت و کیفیت ، به همراه خدمات نصب و تعمیر و خدمات پس از فروش.

آتادر مجر برترین سیستم های حفاظتی و نظارتی.

کرکره برقی

کرکره برقی یکی از محصولاتی است که بسیار کاربردی می باشد و می تواند تاثیر چشمگیری در زیبایی و امنیت مغازه ها و موارد دیگر مانند پارکینگ داشته باشد.

ابتدا از حفاظ های کرکره‌ای دستی استفاده می شد. این ابزار اگرچه امنیت را تأمین می کردند، اما هم کار با آن ها سخت بود و هم بعد از مدتی در اثر وزش باد و یا تغییرات آب و هوایی، زیبایی اولیه را نداشتند و باید دائماً به آن ها رسیدگی می شد.

بعد از کرکره های دستی که از فولاد ساخته می شدند، حفاظ های آکاردئونی روی کار آمدند که مورد استقبال هم قرار گرفتند؛ اما مهم‌ترین و بهترین محصولی که به عنوان یک حفاظ مطمئن و کاربردی به بازار معرفی شد، کرکره های برقی بودند.

کرکره برقی می تواند ضمن حفاظت با درصد بالاتر از دیگر موارد، ظاهر زیباتری ایجاد کند. همچنین به راحتی بالا و پایین می رود و کار با آن بسیار راحت است. این محصول درواقع یکی از مهم‌ترین درب های اتوماتیک است که تحول زیادی در ساخت و ساز بناها به ویژه مکان های عمومی مانند پاساژ و پارکینگ ایجاد کرد. همچنین امروزه بسیاری از مغازه ها با استفاده از همین کرکره ی برقی امنیت موردنیازشان را تأمین می کنند.

سوالات متداول مشتریان

محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون

انواع کرکره برقی

کرکره برقی استفاده های زیادی دارد و مزایای بسیاری مانند امنیت بالا، استفاده راحت، کنترل تنظیمات و دیگر موارد باعث می شوند استفاده از آن موردتوجه قرار بگیرد. این محصول بر اساس مواد اولیه‌ای که در ساخت آن استفاده می شوند و همچنین کاربردی که هریک دارند، انواع مختلفی دارد. بر اساس اینکه می خواهید آن را کجا نصب کنید، می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

کرکره های برقی فولادی

کرکره های برقی ورقی آلومینیومی

کرکره های برقی رول گیتر

کرکره های برقی پلی کربنات

کرکره های برقی هوشمند

اجزا کرکره ی برقی

کرکره های برقی از اجزاء مختلفی تشکیل می شوند. با توجه به اینکه آن ها چه نوعی از کرکره برقی هستند و در چه کاربردی از آن ها استفاده خواهد شد، این قطعات می توانند کم و زیاد شوند. با این حال ساختار آن ها تقریباً یکسان است. هرچه این مواد اولیه از کیفیت بالاتری برخوردار باشند، نتیجه کار بهتر در می آید. با استفاده از مواد اولیه درجه یک و قطعات باکیفیت، یک درب کرکره برقی بادوام ساخته می شود. قطعات شامل موارد زیر می شوند.

درب کرکره برقی چیست

استفاده از در کرکره برقی می تواند هم ظاهر بسیار شیکی به محیط موردنظر دهد و هم امنیت آن را به بهترین شکل تضمین می کند. استفاده از آن در اماکن عمومی بسیار رایج شده است و افراد زیادی برای مغازه ها، درب پارکینگ، پاساژ و دیگر موارد از آن ها استفاده می کنند. حتی برخی افراد از آن برای تبلیغات استفاده می کنند و نام و اطلاعات دیگر مغازه را روی آن می زنند. در این صورت حتی هنگامی که مغازه بسته است نیز به نوعی تبلیغ خواهید کرد. کرکره برقی خوب با مواد باکیفیتی ساخته می شود و بسیار ایمن است. این محصول به شکل عمودی و در امتداد محور های y شکل به سمت بالا و پایین حرکت می کند. شما می توانید به صورت اتوماتیک آن را حرکت دهید و به کمک موتوری که در آن قرار داده می شود، کار می کند. درواقع موتور آن به یک منبع برق که از طریق سیم به آن وصل می شود کار می کند. همچنین این وسیله می تواند برای صرفه‌جویی در مصرف و سازگاری با طبیعت، باانرژی خورشید نیز کار کند. کاربرد آن دقیقه مانند کرکره دستی است اما دیگر برای حرکت دادن آن نیازی به فشار خارجی نیست. همچنین امنیت بسیار بیشتری نیز دارد.

درب کرکره برقی معمولاً از آلومینیوم تشکیل می شود و به سادگی مراحل ساخت و رنگ آمیزی را طی می کند. امنیت آن بسیار بیشتر از انواع دیگر است و سرعت آن در بین درب های اتوماتیک بسیار زیاد است. اهرمی که در آن استفاده می شود، تنظیمات پیچیده و خاصی دارد که باعث می شود کارکرد بسیار خوبی داشته باشد. در حقیقت سرعت و زمان باز و بسته شدن آن را نیز می توانید به صورت کنترل از راه دور فعال کنید و تغییر دهید. خوب است بدانید که در ساخت آن ها از ورق گالوانیزه نیز استفاده می شود و باعث می شود استحکام بیشتری داشته باشند. ظاهر کرکره برقی لوکس و مدرن است و به همین جهت از آن در مراکز تجاری و صنعتی بسیار استفاده می شود.

خرید کرکره برقی

اگر قصد خرید کرکره برقی را دارید، باید معیار های مختلف را در نظر بگیرید و ببینید کاربردی که برای آن مد نظر دارید دقیقه چیست. سپس انواع آن را ببینید و با توجه به بودجه و محصولات موجود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. این قطعه یک محصول امنیتی است و از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین جهت باید در خرید آن دقت کنید تا گزینه مطلوبی را خریداری و نصب کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که مطرح می شود، این است که از کجا می توان کرکره های برقی باکیفیتی تهیه کرد؟ مجموعه اتادور یکی از بهترین گزینه ها برای خرید انواع کرکره های برقی است. این کمپانی به طور تخصصی روی تولید و فروش کرکره برقی در انواع مختلف کار می کند و می تواند بهترین اجناس را با ماندگاری بالا و کیفیت عالی به شما ارائه دهد.

نکات خرید کرکره برقی

همان‌طور که گفته شد، زمانی که می خواهید این محصول را خریداری کنید، باید دقت کنید و موارد مختلفی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید از بین گزینه های موجود انتخاب درستی داشته باشید. در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که می توانند در این خرید به شما کمک کنند.

 • انتخاب تیغه و اندازه های آن استاندارد دارد و نمی توانید به دلخواه انتخاب کنید.
 • جنس کرکره های برقی تفاوت دارد و با توجه به کاربرد باید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 • در همه مکان ها امکان استفاده از تیغه و موتور برای کرکره ها استفاده کرد.
 • این یک محصول امنیتی است و بهتر است هزینه معقولی را برای آن صرف کنید.

درب کرکره برقی معمولاً از آلومینیوم تشکیل می شود و به سادگی مراحل ساخت و رنگ آمیزی را طی می کند. امنیت آن بسیار بیشتر از انواع دیگر است و سرعت آن در بین درب های اتوماتیک بسیار زیاد است. اهرمی که در آن استفاده می شود، تنظیمات پیچیده و خاصی دارد که باعث می شود کارکرد بسیار خوبی داشته باشد. در حقیقت سرعت و زمان باز و بسته شدن آن را نیز می توانید به صورت کنترل از راه دور فعال کنید و تغییر دهید. خوب است بدانید که در ساخت آن ها از ورق گالوانیزه نیز استفاده می شود و باعث می شود استحکام بیشتری داشته باشند. ظاهر کرکره برقی لوکس و مدرن است و به همین جهت از آن در مراکز تجاری و صنعتی بسیار استفاده می شود.

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی یکی از مهم‌ترین معیار هایی است که هر شخص هنگام خرید مد نظر قرار می دهد. درواقع باید با بودجه‌ای که دارید، تمامی گزینه ها را بسنجید و بهترین نمونه را خریداری کنید. فراموش نکنید این یک بخش مهم از سازه خواهد بود و هزینه برای آن ارزشش را دارد. قیمت این محصول با توجه به ابعاد کرکره، نوع آن و مواد اولیه‌ای که در ساخت آن استفاده می شوند، متفاوت خواهد بود.

کرکره برقی چه مارکی خوبه

کرکره های برقی محصولات کاربردی و مهمی هستند که در مکان های عمومی و تجاری و همچنین برای مغازه ها از آن ها استفاده می شود. تولید کننده های زیادی در این بازار فعالیت می کنند و محصولات باکیفیتی را نیز ارائه کرده‌اند. در این بخش از مطلب به معرفی چند برند مشهور و برجسته تولید کرکره برقی اشاره می کنیم.

شرکت تایسیز

این شرکت در اراک قرار دارد و در زمینه تولید و فروش انواع کرکره های برقی که از جنس فولاد، آلومینیوم و ورق گالوانیزه هستند مشغول است. این برند یکی از برترین و بهترین شرکت هایی است که این محصولات را تولید می کند و انواع کرکره ها را وارد بازار می کند. مواد اولیه‌ای که در این شرکت استفاده می شوند، درجه یک هستند و به همین جهت دوام آن ها بسیار زیاد است. این برند محصولاتی بادوام و زیبا می سازد و حتی محصولی دارد که دید آن از دو طرف ممکن است.

شرکت ایمن گستر عابد

یکی از نکاتی که هنگام خرید کرکره برقی اهمیت دارد، برندی است که از آن خرید می کنید. شرکت ایمن گستر عابد کرکره های برقی ضد سرقت تولید می کند و آن ها را در انواع مختلف به صورت عمده در بازار ارائه می کند. این شرکت از بهترین فناوری ها و مواد اولیه کمک می گیرد تا محصولات خوبی باکیفیت بالا تولید کند. انواع کرکره های برقی فولادی و آلومینیومی که در ا پارکینگ ها و مغازه ها نصب می شوند، در آن تولید می شوند. این شرکت در تهران قرار دارد و یکی از تولید کننده های برجسته در این زمینه محسوب می شود.

شرکت بابادر

یکی دیگر از شرکت های برتری که در بین کمپانی های برتر تولید کرکره برقی و اجزاء آن رتبه خوبی دارد، شرکت بابادر است. این شرکت محصولات معتبر و باکیفیتی را تولید می کند و به فروش می رساند. یکی دیگر از نکات مهم این است که این مجموعه در زمینه صادرات و واردات نیز فعالیت بسیار خوبی دارد و در این زمینه نیز موفق عمل کرده است. خدماتی مانند مصب کرکره برقی و تعمیر و نگهداری آن ها نیز توسط این شرکت انجام می شود. این شرکت نیز در تهران قرار دارد.

شرکت آریان

شرکت آریان در تهران واقع شده است و حتماً نام آن را بین 5 شرکت برتر ارائه کرکره های برقی می بینید. این شرکت علاوه بر اینکه محصولات باکیفیتی را به فروش می رساند، خدمات نصب و نگهداری آن را نیز ارائه می کند. تنوع محصولات آن بسیار زیاد است و می توانید بهترین و باکیفیت‌ترین کرکره های برقی را از این مجموعه خریداری کنید. حتی در زمینه خدمات تعمیر درب های کرکره‌ای و دیگر درب های اتوماتیک نیز فعالیت می کند و خدمات گسترده و باکیفیتی دارد.

مزایای خرید در کرکره برقی

کرکره های برقی انواع مختلفی دارند که همه آن ها برای محافظت و ایمنی ساخته می شوند. درواقع کاربرد آن ها مانند همان حفاظ های آهنی است، اما علاوه بر ظاهر مدرن و زیباتری که دارند، امنیت را تا چند برابر افزایش می دهند. همچنین مزایای زیاد دیگری هم دارند که باعث شد به سرعت در بسیاری از موارد جای دیگر کرکره ها و محافظ ها را بگیرند. در ادامه به این مزایا اشاره می کنیم.

 • بسیار محکم هستند و مقاومت زیادی دارند
 • ضدزنگ بودن
 • سهولت استفاده
 • گرفتن فضای کمتر
 • ظاهر شیک
 • استفاده خودکار و دستی
 • داشتن قفل مخصوص
 • قابلیت تمیز کردن و شست و شو
 • انعطاف در ابعاد و اندازه
 • قابلیت تعمیر در کم‌ترین زمان
 • نیازی به قفل های اضافه ندارد
 • امنیت را چند برابر می کند
 • از آلودگی صوتی جلوگیری می نماید
 • امکان چاپ اطلاعات مغازه پشت آن
 • تنوع در رنگ و ساختار
 • ضد سرقت بودن
 • دوام در انواع آب و هوا
 • جلوگیری از آلودگی صوتی
 • مقاومت بالا

جمع‌بندی مطالب مرتبط با کرکره برقی

کرکره برقی یک محصول بسیار کاربردی است و در مواقع بسیاری از آن استفاده می شود. درواقع این محصول جایگزین کرکره های فولادی دستی و حفاظ های قدیمی است و به نوعی شکل اصلاح شده آن ها می باشد. در ساخت آن از موارد مختلفی استفاده می شود و قابلیت کنترل از راه دور دارد. سهولت استفاده و امنیت بسیار بالا باعث شده است توجه افراد زیادی به آن ها جلب شود و در مکان هایی مانند درب پارکینگ، درب مغازه و درب پاساژ استفاده از آن ها بسیار رایج است. این درب ها انواع مختلفی دارند که با توجه به کاربرد مد نظر یکی از آن ها به مشتریان پیشنهاد می شود. شما می توانید انواع کرکره برقی را با تنوع بالا و قیمت مناسب از اتادور خریداری کنید. برای دیدن نمونه های مختلف، می توانید به سایت ما با آدرس https://atadoor.ir، مراجعه کنید.