درب اتوماتیک اسلایدی

این محتوا در مورد درب اتوماتیک اسلایدی است که از آن با نام های درب فولدینگ، درب آکاردئونی و درب اتوبوسی نیز یاد می شود است . در طول زمان، درب‌ها همیشه نقش مهمی را در برقراری امنیت ایفا کرده اند. امروزه که نیاز به امنیت بیشتر از هر زمانی حس می‌شود، درب‌های اتوماتیک راهکاری مناسب جهت برقراری امنیت در بالاترین حد ممکن هستند. این درب‌ها انواع مختلفی دارند که از مهم ترین و پر استفاده ترین آن‌ها می‌توان به درب اسلایدی اشاره کرد.

درب اتوماتیک اسلایدی , درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی

درب اتوماتیک اسلایدی

درب  اسلایدی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای که با نام درب کشویی نیز شناخته می‌شود؛ نوعی از درب‌های اتوماتیک است که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و مدرن بودن جایگاه ویژه ای را در بین مردم پیدا کرده است. این نوع درب به دلیل کم هزینه بودن و آسانی استفاده یکی از مهم ترین انواع درب‌های اتومایک محسوب می‌شود. این نوع درب کاملا با جریان برق کار می‌کند. از این درب اتوماتیک اسلایدی با نام های درب فولدینگ، درب آکاردئونی و درب اتوبوسی نیز یاد می شود.

به طور کلی درب اتوماتیک اسلایدی دارای 4 حالت است.

  • اتوماتیک:

در این حالت درب به صورت خودکار باز و یا بسته می‌شود. این عملکرد با کمک حسگرها و سنسورهای نصب شده انجام می‌شود.

  • باز:

در این حالت درب شیشه ای اسلایدی به طور کامل باز است.

  • بسته یا خروج:

در این حالت از درب اتوماتیک اسلایدی، درب فقط برای خارج شدن باز است و اجازه ورود را نمی‌دهد.

  • قفل:

در این حالت درب به صورت کامل بسته و قفل می‌شود و اجازه ورود و خروج را نمی‌دهد. در حالت برای خروج باید از دکمه خروج اضطراری استفاده کنید

ویژگی درب شیشه ای اسلایدی

همانطور که گفته شد، ویژگی‌های زیاد و منحصر به فرد این نوع درب، درب اتوماتیک اسلایدی را به یکی از پر استفاده ترین درب‌های اتوماتیک تبدیل کرده است. از انواع ویژگی‌های این نوع درب می‌توان به:

  • بی صدا بودن:

درب اتوماتیک اسلایدی کاملا بی صدا بوده و غلطک‌های زیاد موجود در ریل و عدم برخوردشان با فریم اصلی درب، باعث می‌شود تا درب اسلایدی حرکتی کاملا بی صدا داشته باشد.

  • طراحی مدرن:

از دیگر ویژگی‌هایی که این درب را به دربی محبوب تبدیل کرده است، ظاهری مدرن و جذاب است. طراحی به روز و مطابق با استانداردهای جهانی این درب باعث شده تا جلوه ظاهری زیبایی را به ورودی هر مکانی بدهد.

  • امنیت بالا:

از دیگر ویژگی‌های این نوع درب، امکان متصل کردن درب اسلایدی به قفل الکترومکانیکی است. این نوع قفل از بسته شدن کامل درب مطمئن می‌شود و هم چنین خروجی پایانه‌ها و موقعیت و وضعیت درب را در هنگام قفل بودن به سیستم‌های امنیتی می‌فرستد.

  • عمر طولانی:

نوع اتصالات، فریم اصلی، نحوه کار کرد درب اسلایدی کاملا مقاوم بوده و این نوع درب عمری طولانی دارد.

  • عدم وجود سیم کشی:

طراحی و ساختار این نوع درب به گونه ای است که هیچ گونه سیم و کابلی در ظاهر درب دیده نمی‌شود. همین موضوع بر زیباتر شدن درب اسلایدی تاثیر بسزایی دارد.

  • قابلیت تنظیم به صورت دلخواه:

درب اسلایدی را می‌توان با استفاده از ابزار جانبی و بعضا ابزار اصلی درب به صورت دلخواه تنظیم کرد. به عنوان مثال درب اسلایدی می‌توان به گونه ای تنظیم شود که تا زمانی که نور در سراسر ورودی موجود است ، فعال باشد و در صورت عدم وجود نور درب اسلادی غیر فعال باشد.

درب اتوماتیک اسلایدی , درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

 درب اتوماتیک اسلایدی برای چه مکان هایی مناسب است؟

این درب ها مناسب فضاهای کوچک و کم عمق هستند و از مهمترین ویژگی هایی که برای آنها می توان برشمرد درصد باز شدن درب است که در یک فضای کم عمق آنها می توانند 87 درصد پهنای دهنه ورودی که درب اتوماتیک نصب شده است بازشوندگی داشته باشند.

عملکرد این در ها بصورت ریلی و خطی است که می توانند بصورت بازشونده بیرونی یا داخلی باشد.

خرید درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی

آتادور با تکیه بر سال ها حضور در حوزه طراحی و نصب انواع درب ها اتوماتیک آمادگی دارد به سازمان ها، مغازه و تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات درب اتوماتیک شیشه ای را دارند مشاوره و راهنمایی ارائه دهد. کافیست جهت استعلام قیمت درب اتوماتیک اسلایدی با همکاران واحد فروش ما در مجموعه آتادور تماس حاصل کنید.

در ویدیو بالا آموزش ساخت درب اتوماتیک اسلایدی در کارگاه های ساخت درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *