هر آنچه در مورد درب اتوماتیک مثلثی بدانید

درب اتوماتیک مثلثی

امروزه امنیت یکی از مهم ترین نیازهای جامعه انسانی است و هر کسی در هر زمانی تلاش می‌کند تا جواب مناسبی به این نیاز اساسی خود بدهد. درب‌ها مهم ترین بخش هر مجموعه ای به حساب می‌آیند و به عنوان مهم ترین ابزار برای برقراری امنیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. درب‌ها انواع مختلفی دارند ما در این مقاله به یکی از انواع درب اتوماتیک‌، درب اتوماتیک  مثلثی خواهیم پرداخت و ویژگی‌ها و انواع این نوع درب را با هم بررسی خواهیم کرد.

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یکی از انواع درب برقی می‌باشد. این درب به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شود و انواع مختلفی دارد که می‌توان به درب اتوماتیک پارکینگی و درب اتوماتیک شیشه ای اشاره کرد.

درب مثلثی , درب اتوماتیک مثلثی , خرید درب مثلثی , نصب درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که گفته شد درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انواع درب اتوماتیک است که امروزه در ورودی ساختمان‌های پر رفت و آمد استفاده می‌شود. این نوع درب اتوماتیک به دلیل حرکت نرم و بی صدا، رفت و آمد با سرعت بیشتر، امنیت بالا و زیبایی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین انواع درب اتوماتیک به شمار می‌آید. از انواع درب اتوماتیک شیشه ای می‌توان به درب کشویی، تلسکوپی، گردان و لولایی اشاره کرد.

درب اتوماتیک مثلثی

یکی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای، درب شیشه ای مثلثی است. این نوع درب که زیرمجموعه درب شیشه ای کشویی محسوب می‌شود.  به این نوع درب درب اتوماتیک زاویه دار نیز گفته می‌شود به این علت که بین دو قسمت درب یک زاویه وجود دارد. در واقع می‌توان گفت درب اتوماتیک مثلثی از برخورد دو درب کشویی و تشکیل یک زاویه به وجود آمده است. در اکثر درب‌های زاویه دار این زاویه بین دو درب 90 درجه است. این درب 4 لنگه دارد که دو عدد از آن‌ها ثابت و 2 عدد دیگر آن متحرک هستند.

تفاوت درب اتوماتیک کشویی و مثلثی

از نظر عملکرد می‌توان گفت که این دو درب شبیه به هم هستند و تفاوت آن‌ها در مباحث ظاهری است. درب مثلثی به صورت زاویه دار و درب کشویی به صورت خطی عمل می‌کند. از دیگر تفاوت‌های این دو درب می‌توان به تفاوت در حسگر‌های آن‌ها اشاره کرد.

درب مثلثی , درب اتوماتیک مثلثی , خرید درب مثلثی , نصب درب اتوماتیک مثلثی

مزایای درب اتوماتیک مثلثی

باطری مناسب

این نوع درب با باطری بک آپ قابلیت باز و بسته شکردن درب را به تعداد 300 مرتبه در زمان قطع برق را دارد.

ورود و خروج راحت

این نوع درب به دلیل نوع کارکرد و ساختار آن امکان ورود و خروج راحت را برای افراد فراهم می‌کند.

مناسب برای مکان‌هایی با معماری خاص

در خیلی از مکانها که به علت کمبود جا امکان استفاده از درب شیشه ای کشویی نیست می‌توان از درب اتوماتیک مثلثی استفاده کرد.

لوازم قابل تغییر

تمامی‌ اجزا و لوازم این درب قابل تعمیر و تعویض هستند

جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید

به دلیل ساختار ویژه این نوع درب، نور خورشید به طور مستقیم به داخل نفوذ نمی‌کند.

کاربرد درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی در موارد مثل هتل‌ها، بانک‌ها، فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و … کاربرد دارد.

قیمت درب اتوماتیک مثلثی

برند و کشور سازنده درب اتوماتیک بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. قیمت‌های متغیری در بازار وجود دارد که شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *