انواع قیمت و خرید درب اتوماتیک

این صفحه از آتادر برای خدمات خرید، نصب و قیمت درب اتوماتیک تهیه و منتشر شده است. مطالعه این صفحه شاید ده دقیقه زمان ببرد اما شما را تا حدود زیادی با انواع درب اتوماتیک قیمت و خرید آن آشنا می‌کند.

اگر فرصت سفارش درب اتوماتیک از وبسایت را نداریدُ اگر سوالات بیشتری در این مورد دارید و یا برای سفارش و خرید خدمات نیاز به صحبت با کارشناسان را دارید با شماره های موجود در سایت به راحتی و فورا با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع به انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب یکی از مهم‌ترین بخش های هر ساختمان و سازه است که در ساخت و ساز مدنظر قرار می گیرد. با توجه به پیشرفت هایی که در علم معماری صورت گرفته است و انواع و اقسام نمونه های جدیدی که برای سازه ها معرفی می شوند، درب هم نمونه های مختلفی دارد. یکی از این گزینه ها که استفاده از آن ها به ویژه در پاساژ و مغازه زیاد شده است، درب اتوماتیک است. این محصولات ایمنی بالایی دارند و معمولاً در آن ها از شیشه های ضدضربه و حتی ضد سرقت استفاده می شود. درب های اتوماتیک معمولاً شیشه‌ای هستند و برای باز و بسته شدن نیازی به اهرم دستی ندارند. می توانند رفت و آمد را راحت‌تر کنند و جذابیت زیادی هم دارند.

سوالات متداول مشتریان

محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون

درب اتوماتیک چیست

درب های برقی انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع استفاده‌ای که از آن ها می شود، می توانید یکی از نمونه ها را در سازه موردنظر به کار ببرید. این درب ها اتوماتیک هستند و به جهت های مختلف قابلیت حرکت دارند. این درب ها می توانند در اندازه و سایز هایی که شما سفارش می دهید، آماده و به کار گرفته شوند. این محصولات عمدتاً شامل موتور های برقی هستند که کارکرد آن ها را مدیریت می کند. همچنین معمولاً در متریال و مواد اولیه‌ای که در آن ها به کار برده می شود، با یکدیگر تفاوت دارند. به طور مثال این درب ها هم می توانند شیشه‌ای باشند و هم در نمونه های کرکره‌ای جای بگیرند که مواد سازنده هریک متفاوت خواهد بود. ظاهر آن ها بسیار مدرن است و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می کنند. امنیت بالایی نیز دارند. خرید درب اتوماتیک به شما کمک می کند تا ظاهری زیبا در محیط ایجاد کنید.

کاربرد درب اتوماتیک چیست

درب های اتوماتیک همان‌طور که می دانید، به صورت خودکار کار می کنند و برای باز و بسته شدن آن ها نیاز به نیروی برق است. این درب ها می توانند در جهات مختلف استفاده شوند و حتی اندازه های آن ها با آنچه موردنیاز شما خواهد بود، قابل تغییر می باشد. شما می توانید به راحتی آن ها را در ابعاد مختلف برای درب مغازه، درب پارکینگ، درب های کرکره‌ای و دیگر موارد سفارش دهید. همچنین متریال آن ها می تواند فلزات و یا شیشه باشد. به درب اتوماتیک، درب برقی هم گفته می شود. این وجه تسمیه به این علت است که این محصولات با نیروی برق کار می کنند.

 هوشمند بودن ورودی می تواند علاوه بر ظاهر زیبایی که ایجاد می کند، به شکل‌گیری یک محیط مدرن نیز کمک کند. همچنین به کمک سنسور چشمی‌ای که در بخش بالای درب و معمولاً در وسط آن گذاشته می شود، ورود و خروج را از داخل و خارج از محیط تشخیص می دهد. جالب است بدانید که می توانید میزان حساسیت این سنسور ها را مشخص کنید و بر اساس میزان دوری و نزدیکی این میزان را فعال نمایید. سرعت باز و بسته شدن این درب ها نیز کاملاً قابل کنترل است. با توجه به اینکه کارکرد درب چیست و در چه مکانی نصب می شود، استاندارد های مختلفی در این خصوص مطرح می شود.

 • درب پارکینگ
 • درب اتوماتیک بیمارستان
 • درب اتوماتیک پاساژ
 • درب اتوماتیک مغازه
 • درب اتوماتیک کرکره‌ای

مزایا خرید درب اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک می تواند در موقعیت های مختلف کاربردی باشد و مزایای زیادی هم دارد. این درب ها بر اساس مکانیزم و نوع بسته شدن، می توانند در دسته های مختلفی قرار بگیرند. همچنین با استفاده از آن ها می توانید تغییر چشمگیری در محیط ایجاد کنید. شما از این طریق می توانید درب ها را در اندازه های دلخواه و جهت هایی که می خواهید سفارش دهید و تمامی ساختار و جزئیات آن ها را مشخص کنید. از مزایای درب اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • صرفه‌جویی در استفاده از فضای موردنظر
 • سهولت باز و بسته شدن درب
 • نمای مدرن و جذاب
 • زیبایی بیشتر محیط
 • امنیت بالا
 • داشتن قفل ها و ماژول های امنیتی
 • صرفه‌جویی و بهینه سازی مصارف برودتی و حرارتی تا 35 الی 50 درصد در سال
 • کنترل دمای محیط
 • جلوگیری از ورود آلاینده های خطرناک
 • اجازه تنظیم سرعت باز و بسته شدن

نکات خرید درب اتوماتیک

یکی از نکاتی که باید در این زمینه مدنظر قرار دهید، این است که کاربردی که مدنظر دارید چیست تا با توجه به آن بتوانید یک درب اتوماتیک خوب سفارش دهید. بعد از مشخص شدن نوع درب، باید برای قیمت درب اتوماتیک به توافق برسید.

با توجه به بودجه‌ای که مدنظر دارید، می توانید از بین گزینه های گفته شده، یکی را انتخاب کنید. ترجیحاً سعی کنید نمونه های ایمن و مرغوب را خریداری کنید زیرا درب ها ازنظر امنیتی اهمیت ویژه‌ای دارند. هنگام نصب درب نیز باید دقت کافی به خرج داده شود تا به بهترین شکل نصب شود و مشکلی از این بابت پیش نیاید. با یک انتخاب درست می توانید محیط را به یک فضای مدرن و زیبا تغییر دهید و البته این تغییر کاملاً کاربردی نیز خواهد بود.

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک بر اساس معیار هایی که در خرید آن وجود دارند، می تواند تحت تأثیر عوامل زیادی باشد. به همین جهت نمی توان به صورت دقیق این موضوع را بیان کرد. به همین جهت در این بخش به تمامی نکاتی که می توانند در تعیین هزینه موردنظر برای خرید درب اتوماتیک مؤثر باشند، اشاره می کنیم و به توضیح آن ها می پردازیم تا هنگام خرید به این نکات دقت کنید.

سهولت تردد را دست کم نگیرید! شما می‌توانید با استفاده از این درب‌ها در مکان‌های مختلف، امکان تردد نامحدود در طول شبانه روز را برای ساکنین فراهم کنید. این درب‌ها می‌توانند در کاهش و کنترل ترافیک انسانی در مکان‌های عمومی تأثیر بسیار زیادی داشته باشند.

نوع درب اتوماتیک

این درب ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که کاربرد هریک متفاوت است و متریالی که در آن استفاده می شود نیز بر اساس نوع کاربرد می تواند متغیر باشد. از طرفی باید تعداد سفارش را نیز در نظر بگیرید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

کیفیت مواد اولیه

درب های اتوماتیک با توجه به کاربرد و نوعی که دارند، شامل مواد اولیه متفاوتی می شوند. به طور مثال برخی از آن ها شامل فلزات می شوند و برخی شیشه‌ای می باشند. همچنین در نمونه های مختلف موارد با کیفیت و بی کیفیت وجود دارد که گزینه هایی که دوام بهتری دارند و با مواد اولیه گران‌تری ساخته می شوند، قاعدتاً گزینه های بهتری برای خرید می باشند.

ابعاد درب هوشمند

این درب ها بر اساس ساختمان و یا سازه‌ای که برای آن ها در نظر دارید، قابل سفارش هستند و با توجه به ابعادی که دارند و همچنین مواد اولیه‌ای که در آن ها به کار رفته است، به صورت قیمت روز به شما فروخته می شوند؛ بنابراین یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در این زمینه، اندازه و ابعاد درب ها می باشد.

نوع قفل درب

این درب ها شامل قفل هستند و با توجه به اینکه قفل آن ها هوشمند است و یا خیر و یا از نوع دستی است، قیمتشان می تواند متفاوت باشد. قفل های هوشمند شامل بلوتوث و حتی وای فای می شوند و قفل های عادی این قابلیت را ندارند.

انواع درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند اما در حالت کلی و از لحاظ کارایی به دو نوع درب اتوماتیک شیشه‌ای و درب اتوماتیک پارکینگ تقسیم می‌شوند .

اما وقتی جزئی تر نگاه می‌کنیم این تنوع می تواند به دسته های مختلفی تقسیم شود که هریک به نوعی درب ها را از هم متمایز می کنند. برخی ممکن است تفاوت های ظاهری آن ها را در بر بگیرند و برخی گویای تفاوت های آن ها در ابعاد و مواد اولیه باشند. درهرحال بهترین نوع تقسیم نوع کاربردی است؛ یعنی بر اساس کاربرد هایی که دارند، آن ها را به انواع مختلفی تقسیم می کنیم. در ادامه نیز به انواع درب اتوماتیک ازنظر کاربرد اشاره خواهیم کرد.

 • درب هوشمند کشویی
 • درب هوشمند قوسی
 • درب هوشمندگردان
 • درب هوشمند لولایی
 • درب هوشمند خروج اضطراری
 • درب هوشمند تلسکوپی
 • درب هوشمند مثلثی
 • درب هوشمند تاشو

مرکز فروش درب اتوماتیک

چنانچه می خواهید یک ساختمان را بسازید و یا قصد بازسازی آن را دارید و برای درب آن به دنبال ایده های نو و زیبا هستید، یک درب اتوماتیک می تواند ایده بسیار خوبی باشد. شما می توانید با گذاشتن یک درب هوشمند فضا را به طور کامل مدرن کنید و همچنین از خدمات و مزایای آن بهره‌مند شوید. برای این کار لازم است یک مجموعه متخصص داشته باشید تا با توجه به معیار هایی که در نظر دارید، بهترین خدمات را با شرایط عالی به شما ارائه کنند. تیم اتادور سازنده بهترین درب های اتوماتیک است که کارشناسان مجربی دارد و با توجه به خواسته و طرحی که مدنظر دارید، بهترین پیشنهاد ها را برای شما خواهد داشت.

جمع‌بندی

درب های هوشمند امروزه به یکی از زیباترین و کاربردی‌ترین محصولات در ساخت و ساز تبدیل شده‌اند که طرفداران بسیاری دارند و می توانند تحول زیادی در یک محیط و سازه‌ ایجاد نمایند. به دلیل زیبایی و کاربرد هایی که این درب ها برای افراد دارند، استفاده از آن ها بسیار رواج پیدا کرده است. به همین جهت انواع آن ها در ساختمان های اداری، تجاری و حتی شخصی استفاده می شوند.

قابلیت کنترل و امکاناتی که این درب ها در اختیار مخاطبین خود می گذارند هم نکته مهمی در محبوبیت آن ها دارند. شما می توانید به سادگی بهترین نمونه های درب اتوماتیک را در مجموعه اتادور پیدا کنید تا ضمن زیباسازی فضای موردنظرتان، از مزایای آن نیز بهره‌مند شوید.