درب اتوماتیک پارکینگ

فروش انواع مختلف درب اتوماتیک پارکینگ

آیا تنها زیبایی و مقرون به صرفه بودن درب اتوماتیک دلیل محبوبیت و تعدد استفاده از این نوع درب اتوماتیک پارکینگ است؟

چرا باید از درب اتوماتیک پارکینگ استفاده کرد؟

امروزه درب اتوماتیک به یک ابزار برای به روز و مدرن جلوه دادن یک مجموعه به حساب آمده و خیلی بیشتر از قبل در سطح شهر به چشم می‌خورد و دلایل اصلی آن هم چیزی جز زیبایی و قیمت مناسب نبوده است.

آیا تنها زیبایی و مقرون به صرفه بودن درب اتوماتیک دلیل محبوبیت و تعدد استفاده از این نوع درب است؟ مطمئنا این‌ موارد تنها دلیل این محبوبیت نیست در ادامه به باقی مزایای درب اتوماتیک می پردازیم و پاسخ این سوال را خواهیم داد که چرا باید از درب اتوماتیک استفاده کنیم؟

مزیت‌های استفاده از درب اتوماتیک چیست؟

نظر سنجی‌ها و مطالعات این نتیجه را حاصل کرده است که علاقه عموم برای ورود و خروج و تردد بیشتر به سمت درب‌های اتوماتیک پارکینگ است و بسیاری از مردم درب اتوماتیک پارکینگ را به درب‌های سنتی ترجیح می‌دهند. سازمان‌ ها و ساختمان‌هایی که نصب درب اتوماتیک برای آن‌ها توصیه می‌شود عبارتند از: فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید و فروشگاه‌ها و بسیاری موارد دیگر که احتمالا بسیار به چشمتان خورده است.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ؟

انواع متفاوتی از درب اتوماتیک وجود دارد. تنوع در اندازه،‌شکل و طرح‌های متفاوت و فراوانی که در این نوع درب وجود دارد دست خریدار را در انتخاب بسیار باز گذاشته است. پرکاربردترین آن‌ها عبارتند از:

  • درب اتوماتیک تلسکوپی
  • درب اتوماتیک اسلایدینگ
  • درب اتوماتیک تاشو
  • درب اتوماتیک چرخشی

آسایش و راحتی را با درب اتوماتیک پارکینگ

مطمئنا عموم مردم به جای فشردن دستگیره جهت باز و بسته کردن درب، مخصوصا زمانی که لوازم و وسایل همراه آن‌ها باشد، ترجیح می‌دهند که درب خود به خود باز و بسته شود تا تردد آن‌ها هم به راحتی انجام شود.

 البته از جنبه‌های دیگر نیز می‌توان این موضوع را بررسی کرد، از جمله بحث بهداشت که در محل‌های پرتردد بدون تماس دست با دستگیره‌ها از انتقال ویروس‌ها و بیماری‌های احتمالی جلوگیری کرد.

از دیگر مواردی که شما را مجاب به استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ می‌کند، راحتی استفاده برای کودکان، افراد کم توان و همچنین افراد معلول است. زیرا باز و بسته کردن درب برای این افراد حتما دشوار خواهد بود.

همچنین احتمالا این نکته به چشم نیاید اما درب اتوماتیک پارکینگ ، پرستیژ و کلاس کاری فروشگاه و کسب و کار شما را بالا خواهد برد و اعتبار خاصی به ساختمان، فروشگاه و یا سازمان شما خواهد داد و این حس را به مشتری یا مراجعه کننده القا خواهد کرد که این سازمان یا فروشگاه از به روزترین متد‌ها جهانی بهره می‌برد و به نظر و راحتی ارباب رجوع احترام می‌گذارد.

سوالات متداول مشتریان

استفاده از درب اتوماتیک در فروشگاه‌ها برای مشتریان و صاحبان کسب و کار راحت تر است. دو فروشگاه را در کنار هم تصور کنید. یکی از این فروشگاه‌ها مجهز به درب اتوماتیک است و فروشگاه دیگر از درب معمولی و به اصطلاح دستی استفاده می‌کند. در فروشگاه دوم، مشتریان برای ورود و خروج مجبورند وسایل خود را زمین بگذارند و درب را از طریق دستگیره و ابزار موجود باز یا بسته کنند. ولی در فروشگاه با درب اتوماتیک این مشکل وجود ندارد.

هزینه خرید و یا اجاره مکان تجاری برای راه اندازی کسب و کار در شهرهای بزرگ زیاد است و در اکثر موارد قسمت بزرگی از سرمایه تخمین زده شده برای شروع کسب و کار را به خود اختصاص می‌دهد. همین موضوع باعث شده است تا صاحبان کسب و کار از کوچکترین فضاها بیشترین بهره را ببرند. استفاده از درب اتوماتیک تا حدی به این موضوع کمک می‌کند. این نوع درب فضای کمتری را نسبت به درب‌های دستی اشغال می‌کند و می‌توان فضای ذخیره شده را به فضای مفید و قابل استفاده تبدیل کرد.

امروزه توجه به مشتریان، خوش رفتاری با آن‌ها و جلب اعتماد آن‌ها یکی از ضروری ترین اصول بازاریابی به شمار می‌آید. درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل ایمنی، راحتی و امنیت ذهنیت مثبتی را از کسب و کار شما بر ذهن مشتریان می‌گذارد.

با توجه به نکات گفته شده فهمیدیم که استفاده از درب‌های اتوماتیک یکی از مهم ترین نیاز‌های هر کسب و کار به شمار می‌آید. ولی انتخاب صحیح مدل و شرکت سازنده  از دیگر نکات مهم استفاده از درب اتوماتیک به شمار می‌آید که در مقالات آینده به این نکات خواهیم پرداخت.

راهکارهای محافظت و نگهداری از درب اتوماتیک پارکینگ در فصل زمستان

با چند کلیک به راحتی به متخصصین ماهر و با تجربه نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی دسترسی پیدا کنید.

 

روغن کاری

در فصل زمستان فشار مضاعفی به قطعات درب اتوماتیک هنگام باز و بسته شدن وارد می‌شود با انجام مرتب روغن‌کاری با روغن مخصوص آن حرکت قطعات روان تر و راحت ‌تر می‌شود.

هم تراز کردن درب

اگر اطراف درب و تیغه‌ها به‌صورت منظم بالا و پایین نرود و از طرفی فشار وزن زیاد تیغه‌ها اگر هم تراز نباشد باعث می‌شود فشار زیادی به موتور و قطعات دیگر کرکره وارد می‌شود و به درب خسارت زیادی وارد می‌کند. حال چگونه بفهمیم درب اتوماتیک پارکینگ هم تراز نیست؟ با مشاوره رایگان

پوشش موتور

در هوای سرد ممکن است موتور و اجزای داخل آن دچار یخ زدگی شود و روی عملکرد آن تاثیر بگذارد، بهتر است اطراف موتور با با پشم شیشه بپوشانید.

ایرادات احتمالی درب اتوماتیک پارکینگی در زمستان

با چند کلیک به راحتی به متخصصین ماهر و با تجربه نصب و تعمیر درب اتوماتیک دسترسی پیدا کنید.

 

بررسی ریموت کنترل

اولین گام هنگام مواجه شدن با مشکلاتی مثل بسته نشدن نشدن یا باز نشدن درب پارکینگ چک کردن ریموت کنترل است. اگر چراغ روی ریموت کم نور یا خاموش شده بود، امکان دارد مشکل از آن باشد. این مشکل هم دو علت دارد یا باتری آن تموم شده و یا خراب شده که باید ریموت دیگری تهیه کنید.

بررسی چشمی درب

اگر مشکل مربوط به چشمی‌ها باشد درب باز می‌شود اما بسته نمی‌شود و این ایراد زمانی رخ می‌دهد که ارتباط ریموت با چشمی مختل شده باشد یه به کل خراب شده باشد. گاهی ممکن است کثیف بودن چشمی مانع از ارتباط ریموت با آن شود قبل از تماس با کارشناس جهت عیب یابی آن را تمیز کنید. اما این مشکل ممکن از به جک درب هم مربوط باشد.

بررسی دستگاه مرکزی و فیوز

بعد از اینکه مطمئن شدید ایراد از ریموت نیست و چشمی نیست، گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کنید و سپس دکمه ریموت را فشار دهید. اگر از داخل دستگاه صدایی نیامد فیوز را چک کنید و سپس مجدد این کار را تکرار کنید. اگر از داخل دستگاه شنیدید، دو حالت وجود دارد یا مشکل از برد دستگاه است یا از سیم‌های ورودی. رفع این ایراد باید به کمک متخصصین انجام شود.

نظرات مشتریان درباره راهبند های آتادر

با اپلیکیشن اسپارد به نظرات دیگر مشتریان درباره عملکرد سرویسکاران کولر دسترسی خواهید داشت.

به دنبال فروشنده و نصاب حرفه ای راهبند می گردید؟

راهبند آتادر ، ارزان ، مطمعن با قیمتی به صرفه

قیمت مناسب و به صرفه بودن درب اتوماتیک:

حتمالا باورش کمی سخت باشد اما درب اتوماتیک باعث صرفه جویی بسیار در برخی هزینه‌های شما خواهد داشت. اما چرا؟

اگر شما از برندهای معتبر در صنعت درب بهره ببرید، هم در طول سال هزینه پایین‌تری برای نگه‌داری و تعمیرات پرداخت خواهید کرد و هم به نسبت طول عمر بالاتری را از این کالا دریافت خواهید کرد. نکته مهمی که شاید خیلی دیده نشود بحث انرژی و صرفه جویی در آن است. درب اتوماتیک فقط زمانی باز و بسته می‌شود که به آن نیاز باشد و به آن دستور داده شود، در نتیجه از هدر رفت گرما در فصول سرد و خنکا در فصول گرم خواهد شد. پس باز هم می‌توان گفت که استفاده از درب اتوماتیک از بسیاری جهات قابل بررسی و انتخاب است.