درب ریلی پارکینگ

درب ریلی پارکینگ دارای انواع مختلفی است که ما با ارائه این مقاله درباره مزایا و معایب آن به طور اختصار پرداخته ایم. برای آشنایی بیشتر با این نوع درب ها در ادامه با ما همراه باشید.
انتخاب درب جدید پارکینگ تصمیم مهمی برای خانه شما است. شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا بهترین درب را از نظر کارایی ، امنیت ، زیبایی و هزینه پیدا کنید.
درب های ریلی پارکینگ بسیار متنوع هستند و ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.
گنجاندن درب ریلی یا کشویی در پارکینگ خانه شما به دلیل طراحی و مزایای عملکردی فراوان می تواند یک حرکت هوشمندانه باشد.
این درها با کشویی در امتداد مجموعه ای از ریل های افقی کار می کنند. از آنجا که تمام وزن درب روی غلتک های متصل به درب است ، وزن یک نکته مهم است. اگر درب خیلی سنگین باشد ، باز کردن آن دشوار خواهد بود و ممکن است مسیر را خم کند.

درب ریلی پارکینگی , خرید درب ریلی پارکینگی , قیمت درب ریلی پارکینگی

مزایای استفاده از درب ریلی پارکینگ

استفاده از درب ریلی پارکینگ دارای مزایای بسیاری است که به اختصار بیان می شود:
باعث صرفه جویی در فضا می شود:
درب های کشویی بدون لولا هستند و به جای اینکه چرخان باز شوند به سادگی در طول یک مسیر حرکت می کنند. این بدان معنی است که برای قوس درها هیچ فضای اضافی لازم نیست زیرا آن ها به سادگی توسط یک درب کشویی روی صفحه دیگر باز می شوند.
دارای دسترسی آسان می باشد:
درب های کشویی به راحتی روی ریل های خود حرکت می کنند. برای باز کردن این درب ها ، باید آن ها را به آرامی کنار بگذارید تا باز شوند. این امکان دسترسی آسان به پارکینگ را فراهم می کند که بسیار مفید است.
با اکثر سبک های معماری هماهنگی دارد:
درب های کشویی ظاهری ساده ارائه می دهند که با اکثر سبک های معماری هماهنگ است ، همچنین به عنوان یک طراحی فوق العاده کاربردی عملکردی آسان ارائه می دهد.
وقتی صحبت از نحوه عملکرد این درب ها می شود ، آن ها می توانند به صورت دستی یا خودکار وجود داشته باشند. برای بسیاری از برنامه ها ، نصب یک درب کشویی خودکار انتخاب محبوبی است.
استفاده از درب ریلی اتوماتیک راحت و ایمن است:
درب های ریلی خودکار به افراد امکان می دهد بدون نیاز به بیرون آمدن از اتومبیل های خود در هنگام باران یا اواخر شب ، آن را باز کنند. این درب ها به طور خودکار بسته می شوند تا لازم نباشد بعد از ورود آن ها را کنترل کنید.
عدم نیاز به خارج شدن از اتومبیل برای باز و بسته کردن درب ، خطر وقوع اتفاقات از قبیل سرقت اتومبیل را در حالی که شما در خارج از اتومبیل خود هستید ، به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
درب های ریلی اتوماتیک فضای کمی را اشغال می کنند:
از آنجا که این نوع درب ها به جای چرخاندن در داخل یا خارج از آن خطی حرکت می کنند ، محوطه پارکینگ تحت تأثیر قرار نمی گیرند و شما حتی می توانید از فضای درست در کنار درب کشویی نیز استفاده کنید زیرا در هنگام باز یا بسته شدن فضای بزرگی را اشغال نخواهد کرد.
درب های ریلی پارکینگ بادوام هستند:
طراحی و ساخت این نوع درب ها با کمک فناوری دقیق انجام می شود. به همین ترتیب ، آن ها با دوام و کارایی ساخته می شوند. درب های کشویی طوری ساخته شده اند تا در برابر هر نوع شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت کنند.
این درب ها بسیار قابل تنظیم هستند و به راحتی می توانند بیشتر ترجیحات شخصی را در خود جای دهند.

درب ریلی پارکینگی , خرید درب ریلی پارکینگی , قیمت درب ریلی پارکینگی

معایب درب های کشویی

درب ریلی پارکینگ ، مانند انواع درب های دیگر دارای برخی معایب است که در اینجا به اختصار بیان می شود:
نصب و راه اندازی آن ها دشوار است:
نصب درب های کشویی یک فرایند بسیار دشوار است. بر خلاف انواع دیگر درب ها ، شما ابتدا باید ویژگی های پشتیبانی آن را نصب کرده و آن را با دقت و تخصص کامل قرار دهید. این درب‌ها بر روی یک ریل قرار می گیرند و وزن آن توسط تعدادی غلتک مهار می ‌شود. برای نصب آن باید افرادی حرفه ای استخدام کنید.
با جمع شدن زباله تمیز کردن آن سخت است:
مسیر درب کشویی از یک سری شیارها ساخته شده است که می تواند مقادیر زیادی زباله را در خود جمع کند. تمیز کردن مسیر به خصوص در مورد درب خارجی سخت است. این مکان برای جمع شدن زباله مخصوصاً در قسمت های بیرونی و کشویی مکانی ایده آل است ، زیرا این درب ها دائما در معرض زباله ها قرار می گیرند.
استهلاک بالا و زنگ زدگی باعث بروز مشکلات می شود:
با گذشت زمان ، درب های کشویی سرانجام می تواند به دلیل استهلاک بالا و زنگ زدگی قطعات فلزی باعث ایجاد مشکلاتی شود. با وجود چرخ های فلزی زنگ زده ، حرکت روی ریل دشوار خواهد بود و ممکن است به طور کامل بسته نشود ، که به نوبه خود یک مسئله امنیتی برای یک درب محسوب می شود. حتی ممکن است درب از مسیر خارج شود و به نصب کردن جدید نیاز داشته باشد. برای اینکه حرکت درهای کشویی به درستی انجام شود ، باید مسیر آن را به طور مرتب روغنکاری کنید ، تا اگر خطایی به وجود بیاید ، لازم نباشد مجدداً کل درب را نصب کنید. این امر بیشتر در درهای کشویی آلومینیومی و آهنی وجود دارد که سنگین هستند و جابجایی آن ها بسیار دشوار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *