دوربین مداربسته پلاک خوان چه ویژگی هایی دارد؟

دوربین مداربسته یکی از اجزای اصلی سیستم‌های امنیتی است که در انواع سازمان‌ها نصب می‌شود و دارای انواع مختلفی است که بر اساس مکان نصب و کارایی انتخاب و نصب می‌شود. هر دوربین مداربسته ویژگی ها، تنظیمات و تجهیزات خاص خود را دارد به همین دلیل برای انتخاب دوربین باید به مورد استفادۀ آن توجه کرد. در دید عموم مردم دوربین مداربسته پلاک خوان دوربینی است که قابلیت خواندن پلاک خودرو را داشته باشد یعنی فقط کافیست کیفیت تصویربرداری دوربین بالا باشد که برای چنین امکانی چون دوربین‌های مداربستۀ عمومی دارای لنز واید هستند باید کیفیت آن حداقل 4 مگاپیکسل باشد تا بعد از زوم روی پلاک، تصویر افت کیفیت نداشته باشد و شماره پلاک کاملا واضح باشد.

برخلاف تصور این افراد دوربین مداربسته پلاک خوان یک دوربین حرفه‌ای است که می ‌تواند پلاک خودروها را توسط یک نرم افزار به عدد تبدیل کند و زمان عبورشان از جلوی دوربین ثبت کند.

کاربرد دوربین مداربسته پلاک خوان:

  1. با قرارگیری روی یک پایه و نظارت توسط پلیس راهنمایی و رانندگی برای ثبت تخلفات و سرعت خودروها در جاده ها استفاده می شود.
  2. با نصب در خیابان ها و در خیابان ها و بزرگراه‌ها می تواند برای کنترل و نظارت بر خودروهایی باشد که وارد محدوده طرح ترافیک می شوند و ثبت سرعت غیر مجاز خودرو باشد.
  3. در مکان های مختلف و مهم مانند درب اصلی پادگان‌ها، پمپ بنزین‌ها، پارکینگ‌ها و… نیز برای کنترل تردد خودروها نصب می‌شود.

دوربین مدار بسته پلاک خوان , دورین پلاک خوان , دوربین پلاکخوان , خرید دوربین پلاک خوان , نصب دوربین پلاک خوان , قیمت دوربین پلاک خوانیک سیستم حرفه ای پلاک خوان شامل چه اجزایی است:

  1. دوربین مدار بسته پلاک خوان (LRP)
  2. رابط خروجی سخت افزاری
  3. نرم افزار تشخیص پلاک و گزارش گیری
  4. کامپیوتر با قدرت پردازش بالا

مشخصات دوربین:

توانایی ثبت تصاویر در سرعت بالا

قابلیت دید در شب (IR) داشته باشد.

قابلیت ضد نور چراغ (WDR) داشته باشد.

بدنۀ آن ضد ضربه و ضد آب باشد.

رابط خروجی سخت افزاری:

این رابط به همراه دوربین پلاک خوان می‌تواند جایگزین نگهبان شود. بعد از ثبت پلاک خودرو از طریق دوربین پلاک خوان نرم افزار بین تمامی پلاک‌های ثبت شده در دیتا بیس جستجو می‌کند اگر که پلاک در دیتابیس ثبت شده بود و اجازه ورود و خروج داشت رابط سخت افزاری یک سیگنال یا ولتاژ له مدارفرمان ارسال می‌کند و راهبند یا جک درب پارکینگ باز می‌شود.

نرم افزار:

این نرم افزار با استخراج قسمت هایی که مریوط به پلاک است آن‌ها را تبدیل به عددش و حروف می‌کند و هر پلاک همراه با زمان ورود یا خروج در یک فایل ذخیره می‌کند این نرم افزار قابلیت های دیگری نیز دارد ماندد ارسال دستور باز شدن راهبند به رابط سخت افزاری.

کامپیوتر با قدرت پردازش بالا:

نرم افزار باید روی یک کامپیوتری که قدرت پردازش بالایی دارد نصب شود زیرا این نرم افزارها توانایی ثبت 60 پلاک در ثانیه را دارند و لازمۀ این کار یک پردازندۀ قوی است.

دوربین مدار بسته پلاک خوان , دورین پلاک خوان , دوربین پلاکخوان , خرید دوربین پلاک خوان , نصب دوربین پلاک خوان , قیمت دوربین پلاک خواننکات هنگام نصب دوربین پلاکخوان:

برای نصب دوبین مداربسته پلاک خوان بهتر است از کارشناسان نصب دوربین مداربسته کمک بگیرید چرا که زاویه نصب این دوربین و فاصلۀ قرارگیری آن با خودروها از عوامل اصلی برای توانایی ثبت پلاک توسط این دوربین ها هستند.

خرید دوربین مدار بسته پلاک خوان

این مدل از دوربین های مدار بسته که قابلیت خواندن پلاک را داشته باشد توسط برند های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است که از معروف ترین آنها می توانیم به دوربین پلاک خوان داهوا و دوربین مدار بسته پلاک خوان هایک ویژن اشاره کنیم . در صورتی که شما قصد خرید دوربین مداربسته پلاک خوان دارید و در این زمینه اطلاعات کافی ندارید. نگران نباشید کارشناسان آتادور در تمامی مراحل در کنار شما خواهند بود تا خریدی صحیح و متناسب با نیازتان انجام دهید.

کافیست با شماره های واحد فروش آتادور نماس حاصل نمائید تا از ویژگی های این محصولات و آخرین قیمت های آنها مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *