دوربین مدار بسته باکس

امروزه وجود یک دوربین مدار بسته در هر مکانی به دغدغه اصلی افراد تبدیل شده و همه تلاش می‌کنند تا با استفاده از این تجهیزات، امنیت مکان زندگی و کار خود را برقرار کنند. انواع مختلفی از دوربین‌های مدار بسته در بازار موجود است که از محبوب ترین آن‌ها می‌توان به دوربین مدار بسته باکس اشاره کرد.

دوربین مدار بسته باکس

همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم، دوربین مدار بسته انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به دوربین مدار بسته باکس اشاره کرد. دوربین مدار بسته باکس نوعی خاص از دوربین است که بیشتر کارکردی صنعتی دارد و برای کاربردهای تخصصی تر به کار گرفته می‌شود. البته لازم به ذکر است که این نوع دوربین به دلیل امکان اضافه کرد لنز اضافه، فقط کیفیت بالاتری نسبت به دوربین‌های دیگر دارد و در بقیه موارد مثل حساسیت به نور، بازه داینامیک، رزولوشن تصویر و دیگر موارد تفاوت زیادی با دیگر انواع دوربین مدار بسته ندارند.

دوربین مداربسته باکس , دوربین مدار بسته باکس

کاربرد دوربین مدار بسته باکس در چه محل هایی است ؟

دوربین مدار بسته باکس امکان اضافه کردن و یا نصب لنز اضافه و خارجی را دارد. این امکان باعث شده تا این دوربین مدار بسته کاربرد تخصصی تری نسبت به دیگر دوربین‌ها داشته باشد. کلی ترین نوع کاربرد دوربین مدار بسته باکس نیز در مکان‌هایی است که نیاز به تصویر برداری در زوایای بسته باشد.

ویژگی‌های دوربین مدار بسته باکس

این دوربین همانند دیگر انواع دوربین‌های مدار بسته نیز ویژگی‌های مثبت و منفی زیادی دارد که نداشتن قابلیت دید در شب را می‌توان مهم ترین ویژگی منفی این دوربین دانست. دوربین مدار بسته باکس به طور کلی فاقد تکنولوژی دید در شب هستند ولی در محیط‌هایی با نور کم تصویر پر کیفیت و مناسبی را ضبط می‌کنند. از ویژگی‌های مثبت این نوع دوربین نیز می‌توان به امکان قرار دادن لنز خارجی اشاره کرد. این امکان این اجازه را به شما می‌دهد تا بر حسب نیازتان هر نوعی از لنز را بر روی این نوع دوربین قرار دهید و در زوایای مختلف و زاویه دید دلخواه تصاویر را ضبط کنید.

دوربین مداربسته باکس , دوربین مدار بسته باکس

تفاوت دوربین مدار بسته باکس با انواع دوربین مدار بسته

مهم ترین تفاوت میان دوربین مدار بسته باکس با دیگر انواع دوربین مدار بسته لنز خارجی آن است. این موضوع باعث شده تا زمانی که افراد نیاز به ویژگی‌های خاص برای ضبط تصاویر مورد نظرشان دارند، به سراغ دوربین مدار بسته باکس بروند و همین اتفاق این نوع دوربین مدار بسته را به یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین دوربین‌های مدار بسته تبدیل کرده است. البته همانطور که در بالا عنوان شد، این نوع  دوربین فقط کیفیت تصویر بالاتری نسبت به دیگر دوربین‌های مدار بسته دارد و در دیگر ویژگی‌ها تفاوت چندانی با دوربین‌های مدار بسته معمولی ندارد.

باکس دوربین مدار بسته

خیلی از مردم دوربین مداربسته باکس را با دوربین‌های مدار بسته ای که از باکس استفاده کرده اند اشتباه می‌گیرند. باکس دوربین مدار بسته یک محفظه درب دار است که با هدف پوشش برای تجهیزات الکتریکی ساخته شده است. باکس دوربین مدار بسته ابتدا برای قرار دادن پاور دوربین مدار بسته و فیش‌های دوربین و سپس برای محافظت در مقابل دوربین مدار بسته در مقابل خطرات داخلی مانند ضربه خوردن و خطرات خارجی مانند باران و برف است. در حالی که دوربین مدار بسته باکس نوعی خاص از دوربین مدار بسته است.

برای خرید دوربین مداربسته باکس و کسب اطلاع از قیمت های دوربین مداربسته باکس با همکاران ما تماس بگیرید.

٠٩١٢١٠٢٨٨١٥ | ٠٩٣٥١٠٢٥٥٠٠ | ٠٢١٢٢٨٧١٨١٠

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*