دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مداربسته لامپی , خرید دوربین مداربسته لامپی

امروزه وجود دوربین مدار بسته مخفی در هر مکانی لازم است و همه تلاش می‌کنند تا به نحوی امنیت مغازه و یا ساختمان خود را تحت نظر داشته باشند. دوربین مدار بسته از مهم ترین ابزار‌های نظارتی به شماز می‌آید که تنوع زیاد آن این امکان را به شما می‌دهد تا در صورت نیاز، متناسب با مکانی که تصمیم دارید از دوربین مدار بسته استفاده کنید، انتخابی آگاهانه داشته باشید.

دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مداربسته لامپی همانطور که از اسم آن پیداست، نوعی خاص از دوربین مدار بسته مخفی است که شکلی شبیه به لامپ‌های حبابی دارد. ویژگی بارز این نوع دوربین مدار بسته شکل ظاهری آن است که تشخیص آن را از لامپ‌های معمولی دشوار می‌سازد و می‌توان به عنوان دوربین‌های جاسوسی نیز به کار برد. این نوع دوربین مدار بسته به دلیل شبیه بودن ساز و کار آن با دوربین فیش آی، بعضا با این دوربین اشتباه می‌گیرند. از طرفی به دلیل اینکه دوربین مدار بسته لامپی می‌تواند به صورت کامل از همه فضا تصویربرداری کند، به عنوان دوربین مدار بسته 360 درجه نیز شناخته می‌شود.

دوربین مداربسته لامپی , خرید دوربین مداربسته لامپیمزایا دوربین مدار بسته لامپی

اگر میزان سرچ انواع دوربین مدار بسته در گوگل را توسط ایرانینان بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که در چند سال اخیر ایرانیان به دلیل مزایای بالای این دوربین تمایل بیشتری به خرید آن داشته اند. از جمله مزایای این دوربین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
نصب راحت و آسان:
این دوربین به دلیل اینکه نیازی به ابزار جانبی ندارد و مانند یک لامپ معمولی نصب می‌شود، طریقه نصب ساده ای دارد و هر کسی قادر خواهد بود تا آن را نصب کند.
قیمت ارزان:
این دوربین با توجه به این که دوربین مناسبی است و ویژگی‌های زیادی دارد اما بسیار ساده است. همین سادگی سبب شده تا این دوربین در بازار با قیمت بسیار کمی‌(بین 340 تا 800 هزار تومان) عرضه می‌شود.
امکان نظارت کامل:
همانطور که در بالاتر گفته شد، این دوربین می‌تواند به صورت 360 درجه از فضا تصویر برداری کند. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا از تمامی ‌فضاهای کور اتاق تصویر برداری کنید. از طرفی شما با در دست داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای می‌توانید از هر مکانی و در هر فاصله ای وضعیت محل مورد نظرتون را در اختیار داشته باشید.
قابلیت‌های زیاد:
وقتی به صورت ویژه به قابلیت‌های این دوربین نگاه کنید، متوجه خواهید شد دوربین مدار بسته لامپی، علاوه بر ضبط 360 درجه، امکان ضبط تصویر با کیفیت‌های مختلف، ضبط صوت، امکان تغییر حافظه با اضافه کردن کارت حافظه و مدل‌های بی سیم و یا سیم کارت خور این دوربین از دیگر قابلیت‌های این دوربین مدار بسته است.

دوربین مداربسته لامپی , خرید دوربین مداربسته لامپی

معایب دوربین مدار بسته لامپی

همانطور که از ویژگی‌های مثبت دوربین مدار بسته لامپی گفتیم، لازم است در مورد ویژگی‌های منفی و معایب این دوربین نیز صحبت کنیم.
بزرگترین عیب و مشکل دوربین مدار بسته لامپی، نمایش تصویر به صورت پاناروما است. در مبحث دوربین مدار بسته کیفیت تصاویر از مهم ترین نکات است و لازم است که جزئیات به صورت کامل در این تصاویر مشخص باشد. اما وقتی که تصویر به صورت پاناروما ذخیره شود، علنا جزئیات تصاویر مشخص نیستند.

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*