دوربین مدار بسته پین هول

دوربین مداربسته یکی از مهمترین ابزار حفاظتی و نظارتی محسوب می‌شود. انواع مختلفی از دوربین مدار بسته در بازار وجود دارد که بر حسب نیاز می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. از مهم ترین انواع دوربین مدار بسته می‌توان به دوربین مدار بسته لامپی، دوربین مدار بسته مخفی و دوربین مدار بسته گردان اشاره کرد. دوربین مدار بسته مخفی که از مهمترین و پرطرفدارترین انواع دوربین مدار بسته به حساب می‌آید انواع مختلفی دارد که می‌توان به دوربین مدار بسته پین هول اشاره کرد.

دوربین مدار بسته پین هول , قیمت دوربین پین هول
دوربین مدار بسته پین هول

دوربین مدار بسته پین هول، نوعی دوربین مدار بسته مخفی است. این دوربین که با نام‌های دوربین سوزنی و یا دوربین مینیاتوری نیز شناخته می‌شود که لنز بسیار کوچکی دارد. البته لازم به ذکر است که ممکن است متناسب با نوع دوربین مدار بسته پین هول که استفاده می‌شود، بدنه آن بزرگ و یا کوچک باشد. اما نکته مشترک میان تمامی ‌انواع این نوع دوربین مدار بسته، کوچک بودن لنز آن است.

همانطور که گفته شد، دوربین مدار بسته پین هول یکی از انواع دوربین مدار بسته مخفی می‌باشد. به همین علت استفاده از دوربین مدار بسته مینیاتوری مانند دوربین مخفی، نیازمند اجازه قانونی و رسمی ‌است و نصب کردن آن در مکان‌های ممنوعه جرم تلقی می‌شود.

دوربین مدار بسته پین هول , قیمت دوربین پین هول
کاربرد دوربین مدار بسته پین هول

از دوربین مدار بسته پین هول برای مکان‌هایی که نیاز است تا دوربین به چشم نیاید و به صورت نا محسوس مکانی زیر نظر باشد، استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای دوربین مدار بسته پین هول می‌توان در کارخانه‌ها و یا فعالیت‌های صنعتی اشاره کرد. در خیلی از کارخانه‌ها، امکان مشاهده و دسترسی به تمامی‌فرایند تولید وجود ندارد. دوربین مدار بسته مینیاتوری به دلیل ابعد کوچکی که دارد این امکان را برای ما فراهم می‌کند. از دیگر کاربردهای این نوع دوربین مدار بسته می‌توان به تصویر برداری فیلم‌های سینمایی در مواقع خاص، فیلبرداری از حیاط وحش و داخل و خارج خودرو برای دوربین دنده عقب اشاره کرد.

انواع دوربین مدار بسته پین هول

این نوع دوربین مانند دیگر انواع دوربین مدار بسته، خود نیز انواع مختلفی دارد. یکی از محبوب ترین انواع دوربین مدار بسته پین هول، دوربین وایرلس پین هول است. این نوع دوربین برای نظارت بر روی یک مکان از راه دور استفاده می‌شود. به دلیل این که در بسیاری از مکان‌ها امکان سیم کشی موجود نیست و همچنین در صورت کابل کشی، نویز بر روی تصاویر ایجاد می‌شود . علاوه بر آن قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر دوربین‌های مدار بسته پین هول دارد؛ دوربین وایرلس پین هول یکی از محبوب ترین انواع دوربین‌های مدار بسته پین هول است.

دوربین مدار بسته پین هول , قیمت دوربین پین هول
قیمت دوربین مدار بسته پین هول

در حالت کلی، دوربین‌های مدار بسته مخفی قیمت کمتری نسبت دیگر انواع دوربین مدار بسته دارند. اما وجود ویژگی‌های خاص در این نوع دوربین بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذارد. از انواع این ویژگی‌ها می‌توان به:
1- داشتن رزولوشن بالا
2- قابلیت ضبط صدا
3- قابلیت دید در شب
4- داشتن قاب
5- اندازه
اشاره کرد.

برای مشاوره و خرید انواع دوربین مدار بسته با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*