نحوه انتخاب مناسب ترین جک پارکینگی

امروزه حضور گسترده انواع برندهاي ایرانی و خارجی در بازارهاي رقابتی انتخاب را براي مناسب ترین جک پارکینگی دشوار ساخته است هرچند شرایط اقتصادي موجود هم مزید بر علت شده است تا در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشیم. اما خبر خوش اینکه شما عزیزان می توانید با فراگیري چند نکته ساده و پاره اي از توضیحات کارشناسانه هر یک به خرید این نوع محصولات واقف تر باشید در آخر انتخاب با خودتان!. پس لطفا با ما همراه شوید…

براي شما کدام یک از موضوعات زیر در اولویت است؟

قیمت ؟

کیفیت؟

سیستم هاي حفاظتی محصول؟

گارانتی؟

نگران نباشید تمامی دغدغه هاي شما مطرح و پاسخ داده می شود…

قیمت:

تولیدات داخلی و مطرح شده در ایران توانسته است عرضه بر تقاضاي انواع جک درب برقی را در حوزه رقابت علی الخصوص قیمت ها به جریان درآورد. تفاوت در قیمت ها با توجه به نوع نحوه نصب جک هاي برقی در شرایط آب و هوایی مختلف براي جلوگیري از فرسایش رابطه مستقیمی دارد. عوامل مهم دیگري از جمله زمان بندي کارایی جک درب وتایم فاصله به منظور برقراري ارتباط با ریموت نیز بسیار مهم هستند. قبل از انتخاب جک پارکینگی از جمله جک هاي بازویی و یا ریلی حتما به موقعیت جغرافیایی ساختمان(شمالی یا جنوبی) توجه کنید تا زاویه چرخش این جک ها مشخص گردد. هرچه میزان قیمت جک پارکینگ ها پایین تر باشد وزن درب پارینگ ها هم کمتر خواهد بود. اگر بودجه زیادي براي انتخاب بهترین جک پارکینگی در نظر گرفته اید توصیه ما جک هاي برقی ایتالیایی است اما نسبت به جک هاي ایرانی قیمت بالاتري دارند.

جک پارکینگی
انواع جک ھای بازویی و ریلی
جک پارکینگی
جک ریلی

کیفیت:

از جمله ویژگی هاي مهمی که باید در خرید جک پارکینگی مناسب دقت کنید توان و قدرت بالاي جابه جایی هر لنگه درب با توجه به طول هر یک و ولتاژ و نوع موتور آن ها است. شاید براي شما هم این سوال پیش آید از چه ولتاژي و چه نوع موتوري براي جک درب اتومبیل خود می توانید استفاده کنید باید گفت موتورها دو بر دو گونه اند: AC و DC . براي جک پارکینگ 24 ولت از موتور DC و براي جک پارکینگ 220 ولتی بهتر است از موتور تک فاز AC استفاده شود. دلیل این تفاوت ها جلوگیري از داغ شدن بیش از حد موتور ها به دلیل نوع شار مغناطیسی هسته می باشد. اگر کارکرد درب پارکینگ مدنظر شما در محل پر ترددتر بیشتر است پیشنهاد می شود از جک پارکینگی 24 ولت استفاده کنید. کم سر و صدایی و قابلیت ترمزگیري جک درب پارکینگ از نقاط قوتی است که به کیفیت محصول می افزاید البته این نکته را هم در نظر بگیرید که نام برند تاثیر بسیار زیادي در جذب مشتري خواهد داشت.

جک پارکینگی
موتور AC و DC

سیستم هاي حفاظتی محصول:

رعایت استاندارد و اطمینان امنیت ، ما را وادار کرده تا شما را با انواع سیستم هاي حفاظتی محصول از جمله مدار کنترل هوشمند همانند سیستم تشخیص مانع و کلید خلاص کن،دوربین هاي مداربسته و دستگاه حضور غیاب با طراحی هوشمندانه آگاه سازیم. البته توجه داشته باشید تضمین ماندگاري و عمر محصول نیز نیازمند نصب صحیح با حفظ رعایت دقیق زاویه ها هستند تا بتوان از خرج هاي زیادتر سرویس جلوگیري کرد. در ضمن باید نوع خدمات دوربین ها، چشمی ایمنی و ریموت هاي برقی و کنترل تردد و تشخیص مانع هم مورد توجه کرد

گارانتی:

 از میان انواع برندهاي جک هاي پارکینگی ایرانی،سیماران،یوتاب،تابا،محک،سوزوکی و … به همراه داشتن کارت گارانتی از سوي شرکت خریداري شده بعلاوه مهر و امضاي فروشنده و تاریخ نصب الزامی است. مدت ضمانت ها 24 ماهه و یا 36 ماهه هستند و بعضی از برندها به مشتریان خود گارانتی تعویض هم می دهند.

115 پاسخ

  1. Having read this I believed it was extremely enlightening.
    I appreciate you finding the time and effort to put this article together.
    I once again find myself spending a significant amount of time
    both reading and commenting. But so what, it was still worth it!

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.