نرم افزار مدیریت تصویر mileston (مایلستون)

نرم افزارهای مدیریت تصویر بسیاری در بازار وجود دارند که یکی از به روزترین و قوی‌ترین این نرم افزارها مایلستون یا mileston است که با قیمتی مناسب در بازار جهانی عرضه می‌شود و همچنین باید گفت در کشور ما متاسفانه یا خوشبختانه نسخه رایگان و کرک شده نرم افزار مایلستون آن نیز در بستر اینترنت به راحتی قابل دسترسی است.

mileston (مایلستون)

شرکت مایلستون یک شرکت دانمارکی است که از مطرح‌ترین تولیدکنندگان نرم افرازهای نظارتی و مدیریت دوربین‌های مداربسته است. نرم افزارهای mileston امروزه بیش از ۹۰۰ مدل دوربین از ۸۰ تولید کننده مطرح دوربین مداربسته را پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها خدمت رسانی می‌کند. قیمت مناسب اصلی‌ترین فاکتور این شرکت است که مشتریان بسیاری را جذب کرده است، همچنین طراحی و ساخت این نرم افزار که برای کاربران بسیار ساده و کاربرپسند است این محبوبیت را چند برابر کرده است.

مایلستون , نرم افزار مایلستون , خرید نرم افزار مایلستون

مزایا مایلستون

از مزایای بزرگ این نرم افزار می‌توان به حجم پایین اشغال حافظه توسط نرم افزار یاد کرد. همچنین هزینه‌های گراف تجهیزات را بسیار متعادل و معقول کرده است. این نرم افزار قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را نیز دارا بوده و با گوشی، تبلت و رایانه‌های همراه به راحتی قابل کنترل است.

Mileston همچنین سیستم‌های جامع مدیریتی در اختیار مسئولان و مدیران مجموعه‌ها نیز قرار داده تا نظارت و مدیریت بر سازمان یا کسب و کار خود را به مکان و زمان محدود نکنند. این شرکت نیز با ارائه سیستم‌های هوشمندی مانند جستوجو هوشمندانه در جزییات تصاویر ذخیره شده و همچنین نرم افزارهای محبوبی مانند تشخیص چهره و حتی پلاک خودروها و شمارش افراد حسابی در دل مدیران جا باز کرده است.

پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین نرم افزار مایلستون mileston corporate است که با قیمت‌های متفاوتی به خرید و فروش می‌رسد و ورژن‌های متفاوت آن کارایی‌های متفاوتی نیز دارند که می‌توانند یک کسب و کار کوچک تا سازمان‌ها و مراکز بزرگ را به وسیله آن و البته تجهیزات به روز دیگری مدیریت کرد و تصاویر بهتر و مورد اعتمادتری بدست آورد. برخی از شناخته شده‌ترین نرم افزارهای شرکت mileston به شرح زیر است که برای شما معرفی کرده‌ایم:

  • XProtect Corporate
  • XProtect Expert
  • XProtect Enterprise
  • XProtect Professional
  • XProtect Express
  • XProtect NVR
  • XProtect Essential
  • XProtect Go

مجموعه نرم افزارهای mileston XProtect

نرم افرارهای Xprotect یک سیستم مدیریت تصویر بسیار قدرتمند ولی در عین حال ساده هستند که به کمک افزونه‌های مختلفی که آن‌ها نیز توسط شرکت‌های دیگری طراحی و تولید شده‌اند، می‌توانند تمام نیاز‌های یک فروشگاه کوچک تا یک سازمان و شرکت بزرگ را برآورده کنند. از کنترل تصاویر گرفته تا نظارت بر ورود و خروج‌ها گوشه‌ای از امتیازاتی است که این نرم افزار کاربردی به کاربران خود می‌دهد.

مایلستون , نرم افزار مایلستون , خرید نرم افزار مایلستونورژن XProtect Express

 XProtect Express یکی از ورژن‌های معروف شرکت مایلستون است که بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک بوده و قابلیت شناسایی چهره تک به تک افراد را داشته. قیمت نرم افزار مایلستون مناسب برای این ورژن از اصلی‌ترین مزیت‌های XProtect Express است. این نرم افزار می‌تواند تا ۴۸ دوربین را جهت مدیریت پشتیبانی کند و علاوه بر تشخیص تک به تک چهره می‌توان قابلیت‌هایی مانند اضافه نمود فعال شدن دوربین هنگام کشیدن کارت در مغازه یا فروشگاه نیز اشاره کرد که می‌توان گفت که امروزه به کار خیلی از فروشگاه‌ها خواهد آمد.

97 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.