نکات استفاده از درب اتوماتیک

درب اتوماتیک , درب اتوماتیک شیشه ای

8 نکته برای استفاده از درب اتوماتیک

1- در فروشگاهی که درب اتوماتیک ندارد، مشتریان برای ورود و خروج مجبورند وسایل خود را زمین بگذارند و درب را از طریق دستگیره و ابزار موجود باز یا بسته کنند، ولی در فروشگاه با درب اتوماتیک این مشکل وجود ندارد.

2- با نصب درب اتوماتیک در قیمت ورودی ساختمان و فروشگاه، مدت زمان باز بودن درب هنگام عبور و مرور افراد کاهش می‌یابد. این موضوع باعث جلوگیری از هدر رفت فضای مطبوع داخلی و نفوذ گرما یا سرما به داخل می‌شود.

3- از مهم ترین ویژگی‌های درب شیشه ای اتوماتیک، زیبایی و پرستیژ این نوع درب است. ویژگی‌های ظاهری زیاد و متنوع و امکان شخصی سازی در رنگ، سایز و غیره بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرند و در مباحث برندیگ و ایجاد ذهنیت خوب میان مشتریان کمک شایانی می‌کند.

4- درب‌های اتوماتیک از آخرین تکنولوژی و استانداردهای ایمنی و امنیت استفاده می‌کند. با استفاده از درب اتوماتیک امنیت مشتریان و فروشگاه شما همیشه برقرار است.

5- درب‌های اتوماتیک این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد تا بر تردد افراد و مشتریان خود را کنترل کنند. این امکان به امنیت بعضی از مشاغل نیز کمک شایانی می‌کند.

6-دستگیره‌ها در درب‌های معمولی و دستی آلوده ترین قسمت یک درب است. استفاده از درب‌های اتوماتیک تماس این آلودگی‌ها و عوامل انتقال باکتری و میکروب‌ها را به حداقل رسانده است.

7- امروزه توجه به مشتریان، خوش رفتاری با آن‌ها و جلب اعتماد آن‌ها یکی از ضروری ترین اصول بازاریابی به شمار می‌آید. درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل ایمنی، راحتی و امنیت ذهنیت مثبتی را از کسب و کار شما بر ذهن مشتریان می‌گذارد.

8- این نوع درب فضای کمتری را نسبت به درب‌های دستی اشغال می‌کند و می‌توان فضای ذخیره شده را به فضای مفید و قابل استفاده تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.