پرده هوا اداری و تجاری

در کشورهای صنعتی سالیان درازی است است که مسئله انرژی اهمیت زیادی دارد زیرا صنعت و تکنولوژی نیاز مبرمی به انرژی دارند و ترس اتمام منابع انرژی به دغدغه انسان های آن جوامع تبدیل شده است. همین دغدغه باعث شده است تا انسان ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی به دنبال راهکاری های جدیدی باشند .

اما در کشور ما به سبب ارزان بودن انرژی در سالیان گذشته این دغدغه زیاد پر رنگ نبود است تا اینکه تحریم و بالا رفتن هزینه های زندگی سبب شد که مبحث بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی مورد توجه قرار بگیرد.

برای مثال در مجتمع های اداری و تجاری مقوله خنک یا گرم کردن فضا به دلیل وسعت فضا و تردد بالا معمولا به شدت هزینه بر است و همین نکته دلیلی شد تا مدیران سازمان ها، پاساژ ها و مجتمع های تجاری سعی در پیدا کردن راهکاری به منظور کاهش هزینه های انرژی مصرفی و بهینه سازی آن نمایند.

یکی از راهکارهایی که در سال های اخیر در درب ورودی مجتمع های اداری و تجاری برای جلوگیری از خروج هوا خنک در فصول گرم و خروج هوای گرم در فصول سرد اتخاذ شده است نصب پرده هوا اداری تجاری است.

پرده هوا , پرده هوا اداری , پرده هوا تجاری , خرید پرده هوا اداری , خرید پرده هوا تجاری

پرده هوا اداری تجاری چیست ؟

پرده هوا اداری تجاری دستگاهی است که با ایجاد باد های قوی فضایی به عرض 5 سانتی متر در ورودی درب مجتمع های تجاری و اداری ایجاد می کند.

این دستگاه ها در ابعاد مختلفی در مرکز فروش پرده هوا موجود هستند و در مجموعه های اداری، تجاری، رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها و … قابلیت نصب و استفاده دارند .

قدرت بالای پرده هوا اداری و تجاری در تولید باد سبب می شود پرده ای محافظ در جلوی درب ورودی و خروجی ایجاد شود که تا 70 درصد جلوی ورود سرما و گرما، حشرات موذی، هوای آلوده، گرد و غبار و … را بگیرد.

این دستگاه ها در رنگ بندی های متفاوت عرضه می شوند و مشتریان می تواند آنها را با نمای کار و درب ورودی مجتمع اداری و تجاری هماهنگ کنند بنحوی که انگار بخشی از طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه است.

ویژگی های پرده هوا اداری تجاری

  • سهولت نصب و راه اندازی ساده این دستگاه ها از ویژگی های مثبت آنها است.
  • مصرف پایین برق و قابلیت اتصال به برق تک فاز
  • دارای ریموت کنترل هوشمند جهت کنترل از راه دور
  • قابلیت نصب سنسور جهت خاموش و روشن شدن خودکار
  • قابلیت اتصال به عنوان مکمل بر روی انواع درب های اتوماتیک، لولایی، شیشه ای، کشویی، برقی و ….
  • طراحی های متفاوت بسته به نوع قرار گیری درب بطور مثال انواع عمودی پرده هوا در مکان هایی استفاده می شود که بالای درب فضای کافی جهت نصب دستگاه وجود ندارد و این نوع دستگاه ها را فضای کناری درب متصل می کنند. یا در مکان هایی که سقف کاذب در بالای در وجود دارد از دستگاه پرده هوا اداری تجاری توکار استفاده می گردد.

پرده هوا , پرده هوا اداری , پرده هوا تجاری , خرید پرده هوا اداری , خرید پرده هوا تجاری

خرید پرده هوا اداری تجاری

پیشنهاد ما در مجموعه آتادور به شما برای خرید پرده هوا اداری تجاری این است که پیش از اقدام به تهیه این محصولات با بررسی دقیق موارد فنی و تماس جهت مشاوره رایگان با کارشناسان آتادور دستگاهی را انتخاب بنمایید که کارایی مفید و بالایی را برای مجموعه شما داشته باشد.

همکاران ما پس از درخواست مشاوره از سوی شما جهت بررسی کارشناسانه به محل شما مراجعه خواهند کرد و با بررسی تمامی جوانب محیطی و موارد منفی دستگاهی را به شما پیشنهاد می کنند که کارایی مفید و از نظر بصری همخوانی با دکوراسیون و رنگ بندی مجموعه شما داشته باشد.

تلفن تماس واحد فروش پرده هوا اداری تجاری آتادور

55445696 | 09121028815 | 09123057936

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *