8 نکته برای استفاده از درب اتوماتیک

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و زیاد بودن قیمت درب اتوماتیک و از طرفی نیاز همیشگی ما به امنیت، استفاده کردن یا نکردن از درب‌های اتوماتیک یکی از مهم ترین دغدغه‌های مالکان در زمان تاسیس و تجهیز دفترها به شمار می‌آید.

8 نکته برای استفاده از درب اتوماتیک

  • راحتی در ورود و خروج:

استفاده از درب اتوماتیک در فروشگاه‌ها برای مشتریان و صاحبان کسب و کار راحت تر است. دو فروشگاه را در کنار هم تصور کنید. یکی از این فروشگاه‌ها مجهز به درب اتوماتیک است و فروشگاه دیگر از درب معمولی و به اصطلاح دستی استفاده می‌کند. در فروشگاه دوم، مشتریان برای ورود و خروج مجبورند وسایل خود را زمین بگذارند و درب را از طریق دستگیره و ابزار موجود باز یا بسته کنند. ولی در فروشگاه با درب اتوماتیک این مشکل وجود ندارد.

  • ذخیره انرژی

با نصب درب اتوماتیک در قیمت ورودی ساختمان و فروشگاه، مدت زمان باز بودن درب هنگام عبور و مرور افراد کاهش می‌یابد. این موضوع باعث جلوگیری از هدر رفت فضای مطبوع داخلی و نفوذ گرما یا سرما به داخل می‌شود. این اتفاق با توجه به افزایش قیمت انرژی، تاثیر زیادی در کاهش هزینه‌های کسب و کار دارد.

  • صرف جویی در فضا

هزینه خرید و یا اجاره مکان تجاری برای راه اندازی کسب و کار در شهرهای بزرگ زیاد است و در اکثر موارد قسمت بزرگی از سرمایه تخمین زده شده برای شروع کسب و کار را به خود اختصاص می‌دهد. همین موضوع باعث شده است تا صاحبان کسب و کار از کوچکترین فضاها بیشترین بهره را ببرند. استفاده از درب اتوماتیک تا حدی به این موضوع کمک می‌کند. این نوع درب فضای کمتری را نسبت به درب‌های دستی اشغال می‌کند و می‌توان فضای ذخیره شده را به فضای مفید و قابل استفاده تبدیل کرد.

  • زیبایی

از مهم ترین ویژگی‌های درب شیشه ای اتوماتیک، زیبایی و پرستیژ این نوع درب است. این نوع درب به دلیل ویژگی‌های ظاهری زیاد و متنوع و امکان شخصی سازی در رنگ، سایز و غیره بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرند و در مباحث برندیگ و ایجاد ذهنیت خوب میان مشتریان کمک شایانی می‌کند.

  • امینت

درب‌های اتوماتیک از آخرین تکنولوژی و استانداردهای ایمنی و امنیت استفاده می‌کند. با استفاده از درب اتوماتیک امنیت مشتریان و فروشگاه شما همیشه برقرار است.

  • بهداشت

دستگیره‌ها در درب‌های معمولی و دستی آلوده ترین قسمت یک درب است. استفاده از درب‌های اتوماتیک تماس این آلودگی‌ها و عوامل انتقال باکتری و میکروب‌ها را به حداقل رسانده است.

کنترل تردد

درب‌های اتوماتیک این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد تا بر تردد افراد و مشتریان خود را کنترل کنند. این امکان به امنیت بعضی از مشاغل نیز کمک شایانی می‌کند.

  • خوش آمدگویی به مشتریان

امروزه توجه به مشتریان، خوش رفتاری با آن‌ها و جلب اعتماد آن‌ها یکی از ضروری ترین اصول بازاریابی به شمار می‌آید. درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل ایمنی، راحتی و امنیت ذهنیت مثبتی را از کسب و کار شما بر ذهن مشتریان می‌گذارد.

با توجه به نکات گفته شده فهمیدیم که استفاده از درب‌های اتوماتیک یکی از مهم ترین نیاز‌های هر کسب و کار به شمار می‌آید. ولی انتخاب صحیح مدل و شرکت سازنده  از دیگر نکات مهم استفاده از درب اتوماتیک به شمار می‌آید که در مقالات آینده به این نکات خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.